У Міноборони вшанували полеглих шість років тому на Сході захисників України

У Міноборони вшанували полеглих шість років тому на Сході захисників України

Фото
Укрінформ
У Міністерстві оборони відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт МОУ.

Дзвін Пам’яті пролунав чотири рази, адже 24 квітня 2015 року внаслідок російської збройної агресії загинув старший сержант Володимир Жарков, старший лейтенант В'ячеслав Мірошник, старшина Олександр Сидоренко. У 2016-му році - солдат Михайло Креховець.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Читайте також: Денісова: Через агресію РФ на Сході цьогоріч семеро цивільних загинули, 10 – поранені

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

У середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-