ЗСУ завершили перший етап реформування за стандартами НАТО

ЗСУ завершили перший етап реформування за стандартами НАТО

Укрінформ
У Збройних силах України на виконання спільних директив Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ завершився перший етап реформування.

За його результатами були створені нові командування та призначені їх командувачі, повідомляє Міноборони.

"Зокрема, Командування об’єднаних сил Збройних сил України очолив тимчасовий виконувач обов’язків командувача генерал-лейтенант Сергій Наєв, Командування медичних сил Збройних сил України - генерал-майор Ігор Хоменко, Командування сил підтримки Збройних сил України - полковник Микола Жирнов, Командування військ зв’язку та кібернетичної безпеки Збройних сил України - генерал-майор Євген Степаненко", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перебудова структури війська спрямована на досягнення чіткого розмежування повноважень між усіма органами військового управління за принципами країн НАТО.

Читайте також: В українській армії вперше створили Командування медичних сил

За іншими напрямами на даний час триває робота щодо вдосконалення законодавства та нормативно-правової бази з питань безпеки та оборони для продовження трансформації Збройних сил України, підкреслили в Міноборони.

"Перехід на стандарти та структури НАТО - це незворотній процес, який відповідає чітким вимогам розвитку сучасного українського війська", - додали у відомстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-