Місцеві у Золотому підтримують розведення військ - Міноборони

Місцеві у Золотому підтримують розведення військ - Міноборони

Укрінформ
Місцеве населення у місті Золоте, Луганської області, підтримує розведення військ.

Про це в Івано-Франківську на зустрічі «Діалоги про Україну» повідомила заступник міністра оборони України Аліна Фролова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні міністр оборони спілкувався з місцевим населенням кілька годин. У населеному пункті Золоте, яке знаходиться в зоні розведення, місцеве населення абсолютно підтримує розведення військ. Жодних негативних настроїв немає», - зазначила Фролова.

За її словами, такі негативні настрої були присутні лише у двох осіб, які приїхали з Києва, тоді як місцеві люди хочуть відновлення доріг та інфраструктури.

Читайте також: Розведення військ у Петрівському і Золотому відклали через обстріли

«Хочу зауважити, що загальна протяжність лінії розмежування є 410 км. Зараз три учасники, про які йде мова, а це Станиця Луганська, Золоте і Петрівське має близько 3-х км, тобто розведення відбудеться на 1 км з кожної сторони від цих населених пунктів», - зазначила заступник міністра оборони.

Вона наголосила, що розведення військ розпочали лише у Станиці Луганській. Ця операція, стверджують в Міноборони, не буде миттєвою, а довготривалою. Більше того, розведення буде дзеркальним, а тому поведінку протилежної сторони чітко моніторять.

«Розведення військ відбудеться не раніше, ніж на 7-ий день після повного припинення вогню на ділянці, де воно передбачено. Якщо обстріли продовжуються, розведення військ не відбувається», - запевнила Фролова.

Сьогодні в Івано-Франківську стартувала президентська програма «Діалоги про Україну» за участю представників Офісу Президента України та громадськості Прикарпаття. Діалоги розпочали з хвилини мовчання за загиблими під час українсько-російської війни на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-