У Станиці Луганській тривають ремонтні роботи на мосту

У Станиці Луганській тривають ремонтні роботи на мосту

Фото
Укрінформ
В Станиці Луганській продовжуються підготовчі роботи до ремонту мосту. Для розбору фортифікаційної споруди доставлений кран, вантажівка та прибули 11 осіб інженерної групи ДСНС, чотири піротехнічні підрозділи ДСНС.

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

"До місця розбору фортифікаційної споруди у супроводі представника СЦКК доставлений кран, одна вантажівка, 11 осіб інженерної групи ДСНС, чотири піротехнічні підрозділи ДСНС. Також прибули чотири працівники лісгоспу, сім осіб від автодорожньої служби та доставлений один автонавантажувач", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, у присутності СЦКК та СММ ОБСЕ особовим складом за допомоги наявної техніки був продовжений розбір конструкцій фортифікаційної споруди. Працівники лісгоспу зрізують дерева у визначеному місці біля дороги, на тій дільниці, що була обстежена піротехніками. Також частково зрізані повалені дерева для подальшого вивезення у безпечне місце.

Слід зазначити, що розпочате спалювання гілок зупинено через детонацію застряглих в стовбурах дерев куль та сильної вітряної погоди. Задля вивезення дерев з цієї ділянки, піротехнічним підрозділом ДСНС продовжена робота по розмінуванню ділянки, визначеної під майбутню дорогу.

Наразі обстежено дорогу на площі 0,35 га, виявлено дві одиниці вибухонебезпечних предметів. А з початку робіт обстежено 0,9 га дороги, виявлено 61 одиницю вибухонебезпечних предметів.

Також обстежено ліс на площі 0,033 га, виявлено 113 одиниці вибухонебезпечних предметів. З початку робіт обстежено 0,926 га лісу, виявлено 200 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Після обстеження саперами, під координацією офіцера СЦКК, інженерна група ДСНС продовжила розбирання фортифікаційної споруди. Тут працювали співробітники автодорожньої служби. Був прибраний пісок та виконані інші допоміжні роботи на дорозі.

Читайте також: Бойовики поставили біля мосту в Станиці контейнер "СЦКК" - ОБСЄ

Як повідомляв Укрінформ, учасники Тристоронньої контактної групи на зустрічі в Мінську 17 липня дійшли порозуміння щодо ремонту й експлуатації мосту в Станиці Луганській. Згідно з досягнутими домовленостями сторони одночасно мають розпочати ремонт мосту: українська сторона відновить завалений проліт, а ОРЛО — покриття та огородження.

31 липня Тристороння контактна група домовилася про початок розмінування прилеглих до мосту в Станиці Луганській територій з 1 серпня.

Фото: loga.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-