В неділю біля мосту в Станиці Луганській тривав демонтаж позицій – ОБСЄ

В неділю біля мосту в Станиці Луганській тривав демонтаж позицій – ОБСЄ

Укрінформ
У неділю, 25 серпня, на ділянці розведення сил і засобів у районі Станиці Луганської тривали роботи з демонтажу колишніх передових позицій Збройних сил України та незаконних збройних формувань.

Про це повідомляється в опублікованому у понеділок звіті СММ ОБСЄ. 

"25 серпня спостерігачі бачили, що роботи з демонтажу колишніх передових позицій Збройних сил України на північ від зруйнованої частини мосту біля Станиці Луганської (15 км на північний схід від Луганська) і колишніх передових позицій збройних формувань безпосередньо з південної сторони зруйнованої секції мосту (обидві у межах ділянки розведення) тривали", - йдеться у звіті.

Читайте також: На вихідних на Донбасі стріляли менше – ОБСЄ

Члени патруля Місії бачили трьох співробітників ДСНС України із металошукачами, які обстежували піщану місцевість і шини на південь від колишньої передової позиції ЗСУ: "Вони бачили, як за допомогою крана шини зі стін та даху позиції знімали і перекладали на вантажівку, яка згодом виїхала з ділянки розведення. Також спостерігачі помітили, що піщані насипи з колишньої передової позиції завантажували на вантажівку та вивозили за межі ділянки розведення".

"Команда Місії бачила принаймні п'ять членів збройних формувань, які прибирали наповнені піском шини та дерев'яні колоди зі своєї колишньої передової позиції й викидали їх під міст. Спостерігачі також помітили поблизу колишньої передової позиції щонайменше чотирьох членів збройних формувань у нарукавних пов'язках із написом "СЦКК", - повідомили в СММ.

Читайте також: Посольство США закликає Росію завершити розмінування біля моста у Станиці

Крім того, у другій половині дня 24 серпня спостерігачі бачили до шести бойовиків у нарукавних пов'язках із написом "СЦКК" на південному краї зруйнованої секції мосту і біля блокпоста збройних формувань південніше мосту, а також до п'яти бойовиків, які зрізали рослинність зі східного та західного боків зруйнованої секції мосту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-