На Донбасі завершили ремонт ЛЕП і Донецької фільтрувальної

На Донбасі завершили ремонт ЛЕП і Донецької фільтрувальної

Укрінформ
Українська сторона СЦКК закликає окупаційну адміністрацію та збройні формування РФ дотримуватися встановленого безстрокового режиму «Тиша» на всій лінії бойового зіткнення та не перешкоджати проведенню запланованих ремонтно-відновлювальних робіт.

Відповідне повідомлення розміщено на сторінці прес-центру ООС у Facebook.

Українська сторона СЦКК закликає окупаційну адміністрацію та збройні формування Російської Федерації дотримуватися встановленого безстрокового режиму «Тиша» на всій лінії бойового зіткнення та не перешкоджати проведенню запланованих ремонтно-відновлювальних робіт”, - йдеться у повідомленні.

Так, Українська сторона СЦКК повідомляє, що спільно з СММ ОБСЄ тривають планові ремонтно-відновлювальні роботи на критичних об'єктах цивільної інфраструктури Донбасу, які зазнали ушкоджень внаслідок обстрілу з боку збройних формувань РФ та їхніх найманців.

Читайте також: Окупанти на Донбасі стріляють лише вночі

Повідомляється, що впродовж 6 січня спеціалісти Попаснянського району електричних мереж Луганської енергетичної компанії завершили виконувати ремонтно-відновлювальні роботи на ділянці: повітряна лінія електропередачі 6 кВ (Золоте-2) – трансформаторна підстанція (селище Катеринівка).

Уточнюється, що в Авдіївці також здійснювалися планові роботи на Донецькій фільтрувальній станції, а також забезпечувався безпечний проїзд працівників робочої зміни до ДФС і зворотньо.

“Сподіваємося, що погодні умови та спільні зусилля військових та цивільних дозволять своєчасно і якісно виконати планові заходи, спрямовані на підтримання екологічної безпеки та відновлення пошкодженої цивільної інфраструктури Донбасу”, - наголошується у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-