США планують нові поставки військового обладнання в Україну - Волкер

США планують нові поставки військового обладнання в Україну - Волкер

Укрінформ
Поставки американської військової допомоги в Україну можуть відбутися упродовж наступних кількох місяців.

Про це заявив у понеділок під час онлайн-брифінгу з Брюсселя спеціальний представник США з питань переговорів по Україні Курт Волкер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Ми маємо можливості продажу додаткового (військового – ред.) обладнання", - зауважив Волкер, нагадавши також про передбачені 250 млн дол. на військову допомогу Україні в оборонному бюджеті США на наступний рік.

"Оголошення анонсів, а також повідомлення Конгресу про перші транші будуть зроблені упродовж наступних кількох місяців", - зазначив представник США.

Читайте також: Україна та США ведуть перемовини щодо нових поставок зброї - Клімкін

У цьому зв'язку Волкер підкреслив, що Україна і США тісно співпрацюють у питанні посилення оборонних можливостей українського війська. Він нагадав про нещодавнє засідання Комісії стратегічного партнерства США-Україна у Вашингтоні, підкресливши, що ці консультації охопили повний спектр урядової взаємодії, у тому числі оборонних питань.

"Експерти з питань національної безпеки як з українського, так і з американського боку зібралися разом і обговорили стратегію України щодо нацбезпеки, оборонні можливості, які існують прогалини в цих питаннях, і як ми можемо їх заповнити", - зазначив представник США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-