На КПВВ

На КПВВ "Майорське" можливі збої електрики через відновлювальні роботи

Укрінформ
У КПВВ "Майорське" на лінії розмежування у Донецькій області можливі тимчасові відключення електропостачання у зв'язку з проведенням з 10 по 14 грудня з 8.00 до 16.00 відновлювальних робіт на високовольтних лініях.

Про це повідомляє командування Об'єднаних сил.

"З метою стабілізації подачі електроенергії до населених пунктів, які знаходяться в безпосередній близькості до лінії розмежування, представниками ДП «Укренерго», з 10.12.2018 р. до 14.12.2018 р. в районі населеного пункту Майорськ Донецької області з боку підконтрольної уряду України території будуть проводитись аварійно-відновлювальні роботи на високовольтних лініях «Вуглегірська ТЕС - Центральна №1» та «Вуглегірська ТЕС - Макіївка». В зв’язку з цим, можливі тимчасові відключення електропостачання, зокрема і в КПВВ "Майорське", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, збої з електропостачанням можуть призвести до нестабільної роботи відповідних баз даних. Через що можливі технічні збої в роботі КПВВ, ситуативні накопичення осіб і транспортних засобів і, як наслідок, ускладнення переміщення осіб та транспортних засобів в межах дорожнього коридору "Горлівка - Бахмут" у вказані дати з 08.00 до 16.00.

Читайте також: На Донбасі у пунктах пропуску стоять у чергах 320 авто

Командування Об’єднаних сил просить громадян з розумінням поставитись до можливих труднощів та врахувати дану інформацію під час планування поїздок через лінію розмежування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-