До виборів в Україні не буде серйозних змін на Донбасі - депутат Бундестагу

До виборів в Україні не буде серйозних змін на Донбасі - депутат Бундестагу

494
Ukrinform
До закінчення виборів в Україні в наступному році навряд чи варто очікувати серйозних змін у ситуації на сході країни.

Таку думку висловив депутат німецького Бундестагу від Християнсько-демократичного союзу, голова комітету із зовнішньої політики Норберт Реттген, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

"З російської сторони воля на цій основі (Мінських угод) дійти політичного рішення на сході України не розвинулася. Я не бачу поки що, особливо перед виборами, що ситуація може змінитися", - сказав Реттген.

Політик зауважив, що завжди відчував скепсис щодо того, що Мінські домовленості можуть служити інструментом вирішення самого конфлікту. Водночас він відзначив, що все ж вдалося уникнути широкомасштабної війни.

Читайте також: Волкер: У нас є інформація про чисельність російської армії на Донбасі

Депутат не бачить перспективи зміни ситуації на Донбасі в передвиборний період. Він вважає, що до завершення виборів українські політики не захочуть йти на жодні кроки, що несуть у собі політичні ризики.

Що стосується самих виборів, соратник канцлера Меркель зауважив, що передбачити їх результати вкрай складно. На його думку, це не додає "сили і могутності" державі. Він зазначив, що навіть при усвідомленні того, що Україна перебуває у стані війни, внутрішні реформи в ній йдуть все ж занадто повільними темпами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>