Повітряні Сили ЗСУ  проведуть міжнародні навчання

Повітряні Сили ЗСУ проведуть міжнародні навчання "Чисте небо-2018"

Укрінформ
Повітряні Сили Збройних Сил України з 8 по 19 жовтня проведуть міжнародні навчання "Чисте небо-2018" у повітряному просторі західної та центральної частин України.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

"За інформацією Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України, наша країна, виконуючи свої міжнародні зобов’язання перед державами ОБСЄ, відповідно до вимог Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки, поінформувала міжнародну спільноту щодо проведення міжнародних військових навчань "Чисте небо-2018" у період 8-19 жовтня 2018 року", - йдеться у повідомленні.

У навчаннях братимуть участь військові підрозділи країн-членів Альянсу - Бельгії, Великої Британії, Данії, Естонії, Нідерландів, Польщі, Румунії та США.

Протягом навчань планується здійснити близько 330 літако-вильотів.

Читайте також: Повітряні сили США візьмуть участь у військових навчаннях в Україні

Загальна кількість військовослужбовців, яка буде задіяна у навчаннях, — до 700 осіб.

Від Повітряних Сил Збройних Сил України у навчаннях буде задіяно 5 підрозділів тактичної авіації і близько 350 військовослужбовців.

Метою заходу є підвищення рівня підготовки екіпажів під час виконання тактичних задач у коаліційному середовищі, підвищення рівня взаємосумісності з повітряними силами США та інших країн-членів НАТО при веденні спільних повітряних операцій із забезпечення захисту повітряного простору, ефективного спільного управління і контролю, пошуку і порятунку особового складу, аеромедичної евакуації та забезпечення кіберзахисту.

Район навчань: повітряний простір західної та центральної частин України.

Під час міжнародних навчань будуть відпрацьовані тактичні задачі без застосування бойового озброєння.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-