"Підрозділи мертвих душ": окупанти приховують реальні втрати від керівництва

Укрінформ
Окремі "командири" підрозділів російських окупаційних військ в ОРДЛО приховують від свого керівництва реальну кількість бойовиків, які самовільно залишили "службу" зі зброєю.

Про це на брифінгу у понеділок заявив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк з посиланням на Головне управління розвідки.

"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ вживає заходів зі встановлення реальної чисельності особового складу у з’єднаннях і частинах 1 та 2 АК ЗС РФ. Зокрема, у ході перевірок було виявлено, що окремі командири підрозділів приховують втрати особового складу з метою уникнення покарання за збільшення випадків самовільного залишення військовослужбовцями місць служби зі зброєю. При цьому, по звітних документах грошове забезпечення відсутнім виплачувалося протягом декількох останніх місяців", - зазначив він.

Крім того, за словами речника МОУ, вищому "керівництву" також надавали неправдиву інформацію про відсутніх зі складу російсько-окупаційних військ, у тому числі у складі цілих підрозділів, які нібито виконували бойові завдання на важкодоступних передових позиціях і тому з ними не було зв’язку.

Читайте також: Доба в ООС: 25 ворожих обстрілів, втрат немає

"Так, під час перевірки у 1 АК окупантів було виявлено підрозділ так званих мертвих душ, у якому у наявності тільки військовослужбовці, які понад три місяці перебувають на лікуванні. У зв’язку з цим рішенням російського окупаційного командування зазначений підрозділ розформовано", - повідомив представник МОУ.

Крім того, за словами Гуцуляка, в авральному порядку були розформовані "елітні" підрозділи охорони та спеціального призначення, які безпосередньо підпорядковувались колишнім ватажкам ОРДО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-