Ми повернемо Україні окуповані землі - Порошенко

Ми повернемо Україні окуповані землі - Порошенко

Укрінформ
Президент Петро Порошенко закликав українців на тимчасово окупованих російським агресором територіях вірити у відновлення там влади Української держави.

Про це він заявив під час робочої поїздки до Донецької області, повідомляє прес-служба глави держави.

«Ми повернемо окуповані землі України... Я хотів би скористатися цією можливістю для того, щоб з Авдіївки зараз звернутися до українців, які зараз перебувають під російською окупацією на окупованій території Донбасу: "Вірте, український прапор, український герб, влада української держави точно повернуться. Повернуться на кожен клаптик української землі», - сказав Порошенко.

Він наголосив, що на Донбасі крок за кроком, день за днем відбуваються зміни, їх мають бачити на окупованих територіях. 

«Нехай подивляться на Авдіївський коксохім, який нарешті вийшов на довоєнні потужності... А подивіться, що відбувається за лінією зіткнення: тотальне безробіття;  середня заробітна плата шахтаря 12 тис. рублів – це біля 5 тис. грн.; шахти закриті;  безпека на нульовому рівні... Рівень життя дає можливість чітко розібратися про відповідальність тих, хто повівся на манівці і дешеві обіцянки російських окупантів", - зазначив Глава держави. 

Президент підкреслив, що за його доручення відбувається дорожнє будівництво та відновлення зруйнованих автошляхів. Він також розповів про ініціативу щодо участі країн Євросоюзу у відбудові конкретних населених пунктів на Сході України.

Читайте також: Порошенко закликав послів сприяти появі миротворців ООН на Донбасі

«Це є гарний символ, як ми піклуємось про звичайного українця, який прийняв надзвичайне рішення – він не поїхав з Донбасу. Ще й надто, вони зараз повертаються на Донбас. Випускники вищих навчальних закладів шукають і знаходять роботу на Донбасі», - акцентував Порошенко.

Він особливо наголосив, що за ці символи мирного життя ми маємо бути вдячні Збройним Силам України, які є гарантом суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-