Червоний Хрест планує два гуманітарних проекти на Донеччині

Червоний Хрест планує два гуманітарних проекти на Донеччині

1136
Укрінформ
У Донецькій області представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні презентували два свої гуманітарних проекти стосовно Бахмутської лікарні та КПВВ.

Про це повідомили в Департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької військово-цивільної облдержадміністрації.

"Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні презентували два свої проекти стосовно Бахмутської лікарні та КПВВ", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що перший проект зорієнтований на створення відділення екстреної невідкладної медичної допомоги з пайовим фінансуванням від МКЧХ. Він полягає у підтримці будівництва та створенні структури реанімації та реабілітації в надзвичайних ситуаціях в Бахмутській лікарні, дотримуючись принципів, викладених в керівництві з надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров’я. Задумане планують реалізувати до 2020 року та витратити на нього 2 мільйони швейцарських франків.

Реалізація проекту стосовно КПВВ передбачає створення сприятливих умов для громадян, які перетинають пропускні пункти, а саме планується створення модулю пункту обігріву та охолодження, біотуалетів, вбиралень та автобусних зупинок.

Про це сьогодні на зустрічі керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця з представниками Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні заявив голова Делегації МКЧХ в Україні Алан Ешліманн.

Читайте також: Червоний Хрест вітає закон про правовий статус зниклих безвісти

Куць відзначив вагомий внесок МКЧХ у покращення гуманітарної ситуації області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-