Хуг назвав причину постійних порушень

Хуг назвав причину постійних порушень "тиші" біля Донецької фільтрувальної

Укрінформ
Основними причинами порушень "режиму тиші" поблизу Донецької фільтрувальної станції є близьке розміщення сил до об'єкту та наявність важкого озброєння.

Таку думку висловив заступник голови СММ ОБСЄ Александер Хуг під час брифінгу у Краматорську, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Незважаючи на те, що гарантії безпеки (щодо роботи Донецької фільтрувальної станції - ред.) були надані абсолютно чіткими та прямими, кожного дня ми фіксуємо порушення цих гарантій. І на це є дві причини. Перша - це близьке розміщення позицій поблизу Донецької фільтрувальної станції. У деяких місцях вони настільки близько, що розташовані обабіч однієї дороги. З одного боку одна сторона, з іншого боку дороги - інша. Але ви, напевно, прекрасно розумієте, що це близьке розміщення позицій, воно лише підживлює напруженість і призводить до того, що може виникати загострення ", - сказав Хуг.

Читайте також: В ОБСЄ заявляють, що вогонь у відповідь також є порушенням "Мінська"

Другою вагомою причиною Хуг вважає розміщення важкого озброєння, яке може застосовуватись у зоні Донецької фільтрувальної станції. І, за словами представника ОБСЄ, таке важке озброєння фіксується в обох сторін.

Заступник голови СММ ОБСЄ вкотре зауважив, що важливими умовами вирішення вказаної ситуації є відведення важкого озброєння, розведення сил та засобів, а також проведення повноцінних робіт із розмінування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-