Українська армія отримала партію бронетехніки із Польщі - ЗМІ

Українська армія отримала партію бронетехніки із Польщі - ЗМІ

Фото
Укрінформ
Україна замовила невизначену кількість реконструйованих бойових машин піхоти у польської компанії Wtorplast, яка виробляє спеціальні транспортні засоби для військових цілей.

Перша партія БМП-1АК уже прибула в Україну і була передана Сухопутним військам ЗСУ, повідомляє Defence Blog.

За даними військового джерела видання, партія реконструйованих бойових машин піхоти закуповується для оперативного посилення бойових можливостей Сухопутних військ ЗСУ. БМП-1АК (АК — Анти Кумулятивна) — це спеціальний варіант бойової машини піхоти радянського виробництва, розроблений для Збройних Сил України.

Читайте також: В АТО визначили кращі артилерійські розрахунки

Зовні БМП-1АК практично не відрізняється від радянської моделі. Оснащена: 73 мм гарматою 2A28 «Грім» і 7,62-мм кулеметом. Основні відмінності між БМП-1AK і базовою версією — в якості складання і бортовому обладнанні.

Українська армія отримала партію БМП-1АК із Польщі / Фото: Defence Blog

БМП-1АК оснащена оптичними приладами, нічним баченням, сучасною радіостанцією і здатна діяти у будь-яких погодних умовах, а також вночі. Екіпаж захищений від ядерної, хімічної і біологічної зброї за допомогою спеціального фільтруючого обладнання.

Українські військові вже почали тренування із новими БМП і розповіли про позитивний досвід експлуатації цих бойових машин, повідомляє видання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-