Полторак назвав рішення про надання Києву летальної зброї потужним сигналом агресору

Полторак назвав рішення про надання Києву летальної зброї потужним сигналом агресору

1846
Ukrinform
Рішення США надати Україні оборонну летальну зброю є потужним сигналом агресору, що Україна не одна.

На цьому наголосив міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі з міністром оборони США Джеймсом Меттісом,  повідомляє сайт МОУ.

“Я вдячний уряду США, Конгресу та президенту США за надання Україні оборонної летальної зброї. Це було вчасне й правильне рішення. Це підтримка нашої молодої держави, потужний сигнал агресору, що Україна не одна. Це потужний сигнал партнерам, що з Україною необхідно співпрацювати, адже вона бореться за мир на європейському континенті. Наш шлях незворотній — він пов’язаний з побудовою сильної демократичної держави”, — підкреслив Полторак

Він наголосив, що США є й буде головним стратегічним партнером для України, “США з початку російської агресії стали на захист України та підтримали нас у боротьбі за територіальну цілісність... Нам було б важко без вашої підтримки, ефективна дорадча, фінансова допомога, тренінгові програми, — все це успішні Збройні Сили України. Успішні реформи — єдиний спосіб укріпити обороноздатність країни”, — зазначив міністр оборони України.

Під час робочого візиту до США Степан Полторак взяв участь у двосторонніх оборонних консультаціях оборонних відомств України та США, які відбувалися у Пентагоні.

Під час цих консультацій керівники оборонних відомств США та України обговорили важливі чутливі питання, які стоять перед нашою країною.

Читайте також: Полторак розповів, як відбуватиметься передача зброї США Україні

“Нам багато чого вдалося зробити разом. США були і залишаються головним стратегічним партнером нашої країни і завжди послідовні у підтримці України на усіх міжнародних майданчиках. Головною гарантією незалежності та суверенітету України були й залишаються Збройні Сили України та підтримка іноземних партнерів”, — зазначив Полторак.

Він додав, що в рамках двостронньої співпраці за два останніх років вдалося багато чого зробити: “І я можу впевнено розповідати про успішні реформи, проведені разом заходи, навчання, спільно обговорювати виклики, які стоять перед нами. Впевнений, що успішна розбудова, модернізація ЗС України приведе нас до перемоги. Діалог був конструктивним і відвертим. Вдячний за теплий прийом та відверту підтримку”.

Фото: МОУ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-