Генерал США: Не переймаюся можливістю потрапляння зброї до росіян

Генерал США: Не переймаюся можливістю потрапляння зброї до росіян

Укрінформ
Побоювання щодо можливої втрати американської зброї, яку передадуть Україні, бійцями під час зіткнень на Донбасі є даремними.

Таку думку у Вашингтоні висловив колишній командувач силами США у Європі (2014-2017) Бен Годжес, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Переконаний, що українці роздумують над тим, як вони застосують нову зброю, яким чином захищатимуть її, аби не втратити, як колись наш радар. Я певен, що вони мудро розпоряджатимуться новими можливостями», - сказав Годжес.

Читайте також: Росія моніторитиме американську зброю в Україні - генерал США

Однак, він наголосив, що повністю виключати можливість захоплення ворогом американського озброєння на Донбасі не слід.

«Завжди слід припускати, що частина обладнання може бути втрачена, особливо, коли протиборчі сили зближуються», - зауважив генерал.

Читайте також: Байден вважає мудрим рішення США дати Україні зброю

На його переконання, така можливість була урахована Адміністрацією США під час ухвалення рішення про передачу зброї Україні.

«Вважаю, що всі фактори були ураховані під час ухвалення рішення, у тому числі й можливість захоплення кількох систем. У Афганістані ми постійно ризикували, що наша зброя потрапить не в ті руки. Упевнений, це було взято до уваги», - зазначив Годжес.

Читайте також: Волкер сказав, які цілі РФ переслідує від конфлікту в Україні

За його словами, технологічна сторона озброєння не є настільки важливою у сучасному світу.

«Я не стільки переймаюся можливістю потрапляння зброї до росіян, як тим, що українці можуть втратити такі можливості», - підсумував він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-