У житловій черзі нарахували близько 100 тисяч учасників АТО

У житловій черзі нарахували близько 100 тисяч учасників АТО

949
Ukrinform
У Києві у черзі на поліпшення житлових умов стоїть на сьогодні 2312 учасників АТО.

Про це повідомив на прес-конференції в Укрінформі заступник голови громадської організації "Київська міська спілка ветеранів АТО" Антон Колумбет.

"По місту Київ в черзі на поліпшення житлових умов стоїть на сьогодні 2312 учасників АТО. По всій Україні це приблизно 100 тисяч, а програма "Доступне житло" - це той інструмент, який може допомогти у цьому", - сказав він.

Колумбет звернув увагу на те, що у цьому випадку не йдеться про отримання безкоштовної квартири, яке, по суті, прописане в законі про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту. "Навпаки, ми розуміємо, що в країні скрутна економічна ситуація, і ми самі шукаємо шляхи вирішення квартирних питань з мінімальними витратами державного або міських бюджетів", - підкреслив активіст.

Читайте також: План гуманітарного реагування-2018 охопить 2,3 мільйона українців на Донбасі - ООН

Він закликав Президента з проханням включити програму "Доступне житло" в перелік соціальних ініціатив для учасників АТО, уряд - цей проект профінансувати, до народних депутатів - з проханням "перейти від піару при ухваленні бюджету, в якому програма "Доступне житло" буде гідно профінансована".

Як наголосив Колумбет, соціальні гарантії - це певна винагорода за життя, за здоров'я бійців. "Війна - це робота, яка має гідно оплачуватись, щоб підвищити престиж військової служби. А підвищення престижу - це шлях до перемоги. Ми не маємо заганяти в армію, ми маємо досягти рівня коли молодь буде мріяти потрапити в армію", - підкреслив представник ГО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-