Тимчук: У місії ОБСЄ – 150 проросійських представників

Тимчук: У місії ОБСЄ – 150 проросійських представників

Укрінформ
До складу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ входять 36 представників РФ, а також ще 114 осіб з країн, які симпатизують Росії.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат, керівник групи "Інформаційний опір" (ІО) Дмитро Тимчук.

"Згідно з офіційними даними, отриманим групою ІО від СММ ОБСЄ, на вересень цього року в місії перебувало 36 представників Росії (з 616 осіб загального числа спостерігачів). Здавалося б, зовсім небагато. Але ми звертаємо увагу на присутність у місії також яскраво виражених "друзів Росії", а також тих, хто з політичних мотивів влади їх країн може такими бути в "латентному режимі"... Всього - 114 осіб. Разом з росіянами - 150 осіб", - йдеться в повідомленні.

Тимчук також навів цифри: Білорусь - 8 осіб, Болгарія - 30 осіб, Вірменія - 1 особа, Казахстан - 4 особи, Киргизстан - 16 осіб, Молдова - 23 особи, Сербія - 8 осіб, Угорщина - 24 особи.

Читайте також: За рік у місії ОБСЄ на Донбасі стало вдвічі більше росіян - Геращенко

"Ми розуміємо, що керівництво СММ ОБСЄ не має права розділяти спостерігачів за принципом їх громадянства, бо всі ці країни, включаючи Росію - повноправні члени ОБСЄ. Ми також щиро переконані, що керівництво місії ОБСЄ робить все можливе, щоб жодний "зовнішній фактор" жодним чином не позначився на об'єктивності діяльності СММ ОБСЄ, і у нас є всі підстави так вважати. Але ми також розуміємо, що проблема присутності в такому механізмі безпеки в Європі, як ОБСЄ, агресора в особі Росії (а так само проблема її впливу на ряд інших країн-членів) залишається відкритою. Так, на сьогодні Європа не має альтернативних механізмів безпеки, і як їх створювати або трансформувати ОБСЄ - навряд чи хтось розуміє. Але це не означає, що ми не повинні обговорювати цю проблему", - зазначив Тимчук.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-