Терористи тягнуть жителів окупованого Донбасу на «військові збори»

Терористи тягнуть жителів окупованого Донбасу на «військові збори»

Укрінформ
У так званій «ДНР» чоловіків, які працюють в бюджетній сфері, через керівників підприємств закликають на «навчальні військові збори» на 21 день.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили мешканці окупованого Донецька, яких на роботі повідомили директора їхніх бюджетних організацій.

«Відбулись військові збори "ДНР" і ось вже кілька людей закликають на навчальні збори. Поки все в телефонному режимі і тільки через керівника-директора, ніяких письмових повідомлень ще не було. Подзвонили начальству однієї з установ і сказали повідомити чоловіків, щоб були готові», - розповіли очевидці.

За їх словами, чоловіків викликають на тренувальну базу для призовників, «бюджетників забирають на 21 день, селять в казарми, годують і тренують».

«Люди в шоці. Звичайно ж, ніхто з таких призовників не піде добровільно на фронт, але факт залишається фактом - мирних людей вирішили заплямувати, а після грати цим на переговорах. Будуть вимоги «Амністія для всіх і одразу!». Говоритимуть: «Так у нас велика частина населення тільки навчання проходила, так що давайте амністію всім!», - поділився своєю думкою один з жителів Донецька.

Як раніше повідомляло агентство, російські куратори наказали бойовикам "Л/ДНР" змінити паспорти

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-