Росіяни готують під Горлівкою казачу сотню для розвідки і диверсій у тилу АТО

Росіяни готують під Горлівкою казачу сотню для розвідки і диверсій у тилу АТО

1590
Укрінформ
Російські радники під Горлівкою готують казачу сотню для виконання розвідувально-диверсійних завдань у тилових районах сил АТО.

Про це на брифінгу в середу заявив речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У смузі відповідальності так званої 3-ї бригади противника - їх місце дислокації Горлівка - російські військові радники проводять підготовку так званої казачої сотні, яку планують залучати для виконання розвідувально-диверсійних завдань у тилових районах сил АТО", - сказав Мотузяник.

Він також поінформував, що командування російських окупаційних військ продовжує відбирати офіцерів для ротації на Донбасі. Пріоритет надається військовослужбовцям, які у майбутньому мають намір навчатися у вищих навчальних військових закладах оперативного і стратегічного рівня. 

За словами Мотузяника,  інше джерело поповнення офіцерського корпусу російських окупаційних військ - вербування вояків, які скоїли правопорушення або мають дисциплінарні стягнення. 

Окрім того, так звані військові комісаріати, організовані на Донбасі, також проводять набір громадян з Росії для укомплектування з'єднань і частин російських окупаційних військ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-