Після Революції Гідності українське суспільство посилило голос – Центр стратегічних комунікацій

Після Революції Гідності українське суспільство посилило голос – Центр стратегічних комунікацій

Укрінформ
Революція Гідності посилила голос українського суспільства, яке впливає на позитивні зміни в державі.

Про це заявила оглядачка Головної редакції Укрінформу «Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки» Марія Сагайдак під час дискусії «Як Майдан змінив Україну?», повідомили Укрінформу в пресслужбі Центру.

«Громадянське суспільство має свій голос, і його добре чути. Саме суспільство є ініціатором багатьох змін, воно впливає на порядок денний держави, контролює діяльність влади. І це відчуття відповідальності за те, що я роблю, де я живу і як я можу покращити ситуацію у своїй державі – це те добре, що зародилося під час Революції», – зазначила вона.

За словами експертки, завдяки Майдану Україні вдалося знову стати на шлях до демократії. Попри всі обмеження, які накладає необхідність відбиватися від ворожої агресії, Україна демонструє сталий демократичний поступ.

«Велике краще бачиться з відстані. Так само і про наслідки й результати Революції ми можемо говорити тільки з перспективи часу. І кожен з нас добре розуміє, що ці події вісім років тому є одними із ключових моментів державотворення і виразним чинником нашої свободи», – зазначила Сагайдак.

Вона додала, що важливою зміною стало зміцнення національної ідентичності, що триває й досі: за останніми дослідженнями, 73% українців вважають українську мову своєю рідною, а в індустріях українського кіно, музики та книг відбуваються позитивні зміни.

Як повідомлялося, щороку 21 листопада відзначається День Гідності і Свободи, згідно з указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року розпочалися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Зневага законодавчо закріплених пріоритетів зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців.

Фото: Центр стратегічних комунікацій

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-