Ердоган запевняє, що не стане диктатором – є скринька для голосування

19.04.2017 12:03 390

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що нові повноваження, які він візьме на себе після проведення референдуму щодо конституційних змін, не роблять його диктатором.

Про це він заявив в інтерв’ю CNN.

“Ердоган зазначив, що пакет конституційних реформ, які підтримали більшість турецьких виборців на референдумі в неділю, - не стосується лише його особисто”, - йдеться у повідомленні.

Він також відкинув звинувачення в тому, що нові реформи є кроком до диктатури, а не до поліпшення політичної системи Туреччини.

“Там, де існують диктаторські режими, вам не потрібно мати президентську систему. У нас є скринька для голосування... Демократія отримує свою владу від народу. Це те, що ми називаємо національною волею”, - наголосив Ердоган.

Як повідомлялося, референдум про розширення президентських повноважень відбувся в Туреччині 16 квітня. За останніми даними, перехід від парламентської до президентської системи правління в Туреччині підтримали 51% виборців, проти висловилися близько 49%.

Ухвалені на референдумі поправки до конституції нададуть президентові Ердогану безпрецедентні повноваження і дозволяють йому залишитися на цій посаді до 2029 року.

Результати та умови проведення референдуму вже були розкритиковані міжнародними організаціями, зокрема Радою Європи та ОБСЄ.

Фото: АА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-