Ольга Герасим'юк

Українська журналістка, ведуча телевізійних програм, телевізійна менеджерка, народна депутатка України 5-го і 6-го скликань. Перша заступниця голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (2014-2020). Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Навчалася на факультеті журналістики Київського державного університету імені Т. Шевченка, який закінчила з відзнакою. Вчилася в Дипломатичній академії, магістр зовнішньої політики.

Сімнадцять років працювала в друкованій пресі. Проходила стажування у США: USNews&WorldReport; GannettNewsService (Вашингтон); Голландії; Член журі премії Книга року ВВС.

У липні 1995 року почала працювати на телебаченні у програмі «Післямова» (ТК «Нова Мова»).

З 1996 року — автор і ведуча телеканалу «1+1», де втілила в життя проєкти «Проти ночі», «Особливий погляд», «Версії Ольги Герасим'юк», «Хочу і буду», «Іду на ви», численні спецпроєкти і одне з найпопулярніших в Україні ток-шоу «Без табу», що втримувалося на екрані 10 років. З 2014 по 2022 роки працювала першим заступником голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, пізніше перейшла на пост голови, який займає досі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-