Юрчишин

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

29 квітня 2024


Блокування чат-ботів не повʼязане із критикою Телеграму українською владою - Юрчишин

Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Ярослав Юрчишин заявляє, що блокування у Телеграмі низки чат-ботів не повʼязане із критикою платформи з боку української влади.

25 квітня 2024

09 квітня 2024


Обмеження для дітей та протидія пропаганді РФ: Юрчишин поговорив із керівництвом TikTok у Європі

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин провів онлайн-розмову з відповідальним за урядові відносини та державну політику TikTok у Центральній та Східній Європі Якубом Олеком, який запевнив, що соціальна мережа підтримує боротьбу з дезінформацією та російською пропагандою.

08 березня 2024


У Раді зараз найбільше жінок за всю історію українського парламентаризму - Юрчишин

Народний депутат з парламентської фракції «Голос», голова комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин нагадав, що у нинішньому скликанні Верховної Ради – найбільша кількість жінок за всю історію парламентаризму в Україні.

07 березня 2024

06 березня 2024


Хилюк, Єсипенко та інші заручники РФ: комітет Ради підтримав постанову щодо полонених журналістів

Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва підтримав постанову щодо полонених журналістів, утримуваних Росією у заручниках, яка дозволить отримати підтримку партнерів для розголосу питання.

28 лютого 2024


Комітет свободи слова хоче удосконалити законодавство про страхування журналістів

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова прагне удосконалити законодавство про страхування журналістів під час дії воєнного стану, а також надалі сприятиме, щоб журналістські стандарти та професійна етика були на необхідному рівні для інформаційної безпеки держави.


У Раді провели зустріч із представниками черкеського народу

У Верховній Раді у рамках роботи ТСК з питань підготовки проєкту основних засад державної політики України щодо взаємодії з національними рухами малих та корінних народів РФ провели зустріч з лідерами черкеського національного руху.

27 лютого 2024

06 лютого 2024


Розслідування атак на журналістів: Юрчишин хоче звіту силовиків у Раді

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин (фракція "Голос") закликав парламент заслухати звіти керівників Служби безпеки України, Офісу генерального прокурора та Національної поліції про стан розслідування справ щодо атак на журналістів.

30 січня 2024


Голова комітету ВР зі свободи слова прокоментував фейки про звільнення Залужного

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин (парламентська фракція "Голос") закликає громадян довіряти виключно офіційній інформації, коли виникає багато "інсайдів" навколо важливих тем.

25 січня 2024


Велика кількість фейків про літак Іл-76 з’явилася через брак злагодженої комунікації - Юрчишин

Велика кількість фейків щодо падіння російського військово-транспортного літака Іл-76 в Бєлгородській області з’явилася через брак злагодженої комунікації між засобами масової інформації і українськими офіційними джерелами.

17 січня 2024


Голова комітету Ради направив звернення до СБУ і прокуратури щодо Bihus.Info та Ніколова

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин подав депутатські звернення до правоохоронних органів щодо прослуховування та прихованої зйомки працівників BIHUS.Info та погрози журналісту видання "Наші гроші" Юрію Ніколову.

10 січня 2024

26 грудня 2023


Якщо не вдосконалити телемарафон, наступний рік він не переживе - Юрчишин

Народний депутат із фракції «Голос», голова Комітету ВР з питань свободи слова Ярослав Юрчишин повідомив, що від нього вимагали заяву про необхідність закриття телемарафону, але поки що він не збирається цього робити.

21 грудня 2023

15 грудня 2023


У Раді вивчають питання щодо посилення відкритості роботи парламенту - Юрчишин

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова у співпраці з апаратом ВР та парламентськими журналістами дбатимуть, щоб оперативність, збалансованість та ефективність комунікації була на вищому рівні, ніж є зараз.

09 грудня 2023

14 серпня 2023

07 серпня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-