Ukraine Facility: шостий транш від Євросоюзу на €2,3 мільярда вже у бюджеті
Україна отримала від Європейського Союзу шостий транш обсягом 2,3 млрд євро у межах фінансового інструменту Ukraine Facility.
22 грудня 2025
Україна отримала від Європейського Союзу шостий транш обсягом 2,3 млрд євро у межах фінансового інструменту Ukraine Facility.
12 грудня 2025
Угруповання ворога в Куп’янську, яке зараз нараховує понад 200 військовослужбовців, повністю оточене. В Каспійському морі уражено два ворожі судна з озброєнням та військовою технікою
Єврокомісія розглядає можливість надати Україні 90 млрд євро у вигляді макрофінансової допомоги або в межах Ukraine Facility протягом 2026-2027 років.
11 грудня 2025
Україна незабаром отримає близько 2,3 мільярда євро фінансування після того, як Рада ЄС сьогодні ухвалила рішення про шостий черговий транш підтримки в рамках Механізму підтримки ЄС для України (Ukraine Facility).
18 листопада 2025
Президент Зеленський анонсував «принципові рішення», необхідні державі. Всі сліди підриву залізничної колії у Польщі вказують на Росію
04 листопада 2025
ЄС узгодив позитивний для України звіт про розширення. У Росії через дрони зупинились Нижньогородський НПЗ і нафтохімічний завод у Башкортостані
Рада Європейського Союзу схвалила п'ятий платіж Україні на суму понад 1,8 мільярда євро в рамках інструменту Ukraine Facility.
У вівторок, 4 листопада, очікується, що Рада Європейського Союзу затвердить п’ятий транш фінансової допомоги Україні в межах так званого Плану України за результатами виконання Києвом відповідних умов для виплат.
25 жовтня 2025
Рада Європейського Союзу затвердила зміни до Плану України у межах програми Ukraine Facility, ухваленими урядом у серпні 2025 року.
10 жовтня 2025
Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про ратифікацію Фінансової угоди "Програма відновлення України ІІІ" Транш В між Україною та Європейським інвестиційним банком».
22 вересня 2025
Єврокомісія подала на розгляд до Ради ЄС пакет змін до плану реформ України в межах Ukraine Facility.
09 вересня 2025
Єврокомісія представила річний звіт Європарламенту та Європейській раді щодо програми фінансової підтримки Україні від Євросоюзу, Ukraine Facility, дійшовши висновку, що вона допомагає країні прискоритися на шляху до вступу в ЄС.
22 серпня 2025
Українські дрони втретє вразили вузол перекачки нафти в Унечі Брянської області. Нафтопровід «Дружба» припинив роботу. Україна напередодні Дня незалежності отримала від ЄС 4,05 млрд євро
Україна отримала 4,05 млрд євро, із яких один млрд євро у межах ERA Loans, профінансованих із заморожених російських активів, та 3,05 млрд євро у рамках Ukraine Facility для відновлення та інтеграції.
14 серпня 2025
Державна аудиторська служба встановила неефективність використання бюджетних коштів при реформуванні закладів профтехосвіти – після оновлення з 88 запланованих запрацювало лише 6 центрів.
11 серпня 2025
Україна отримає понад 3,2 мільярда євро фінансування від Євросоюзу після того, як Рада ЄС ухвалила рішення про четвертий транш підтримки в рамках Ukraine Facility.
08 серпня 2025
У Криму уражено одну з найцінніших радіолокаційних станцій Росії. Україні виділять понад €3 мільярди в межах Ukraine Facility
Рада ЄС ухвалила рішення про надання Україні 3,056 млрд євро в межах Ukraine Facility.
02 серпня 2025
Зміни, напередодні запропоновані українською владою до Плану України у рамках програми фінансової допомоги Ukraine Facility, обумовлені об'єктивними обставинами та передбачені регламентом.
Кабінет міністрів учора ухвалив рішення про внесення змін до Плану України для Ukraine Facility.
29 липня 2025
Антикорупційний комітет Ради підтримав законопроєкт Зеленського про відновлення незалежності НАБУ і САП. На річницю теракту в Оленівці ворог бомбардував колонію на Запоріжжі: вбито 16 ув’язнених
У 2025 році уряд планує залучити 39 мільярдів доларів зовнішнього фінансування. Зокрема, Україна виконала в першому кварталі 14 із 16 індикаторів Ukraine Facility і має отримати від ЄС за програмою підтримки в 2025 році 12,5 млрд євро.
25 липня 2025
Україна отримає менше грошей, ніж було заплановано, у четвертому транші цього року в рамках програми допомоги Ukraine Facility у зв'язку з невиконанням трьох із 16-ти обов'язкових для виплати повного траншу реформ.
22 липня 2025
Керівництво Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства обговорило з делегацією Генерального директорату Європейської комісії з питань розширення та східного сусідства (DG ENEST) прогрес реалізації Плану України в межах програми Ukraine Facility.
11 липня 2025
Фінансування для України з боку ЄС на цей рік повністю забезпечено, щодо наступних двох років і надалі, то це потребує додаткової оцінки потреб.
Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко під час Міжнародної конференції в Римі заявив, що парламент ухвалив уже близько половини законопроєктів плану Ukraine Facility.
10 липня 2025
Європейський Союз виділить нові пакети фінансової підтримки України, зокрема і в рамках програми Ukraine Facility.
03 липня 2025
Координаційний комітет програми Connecting Europe Facility (CEF) схвалив проєкт будівництва ділянки колії 1435 мм між Скниловом та Мостиською ІІ, на який буде виділено 76 млн євро грантової допомоги.
19 червня 2025
У Брюсселі погоджено запуск нового пакету інвестиційних програм для публічного та приватного секторів економіки України; їхня презентація відбудеться під час конференції з відновлення України в Римі 10-11 липня.
18 червня 2025
Верховна Рада ухвалила в цілому закон щодо реформи Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.