Шуфрич

19 вересня 2019

18 вересня 2019

Депутат-кнопкодав Ковальов не прийшов на комітет Ради

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова надішле всім депутатам лист через інцидент з погрозами позафракційного Олександра Ковальова на адресу журналістів руху "Чесно", які зафіксували факт його неперсонального голосування.

Шуфрич назвав двох кандидатів ОПЗЖ до нового Центрвиборчкому

Фракція "Опозиційна платформа – За життя" запропонувала кандидатури колишнього секретаря Центральної виборчої комісії Сергія Дубовика та депутата минулого скликання Юрія Мірошниченка на посади членів ЦВК.

05 вересня 2019

На засідання Нацради щодо перевірки NewsOne прийшли Шуфрич з Рабіновичем

На засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, на якому розглядається питання щодо результатів позапланової перевірки телеканалу NewsOne, долучилися народні депутати від депутатської фракції "Опозиційна платформа - за життя" Вадим Рабінович і Нестор Шуфрич.

04 вересня 2019

Шуфрич назвав два головні завдання для Комітету з питань свободи слова

Головними завданнями Комітету ВР з питань свободи слова є захист прав журналістів на професійну діяльність та інформацію, а також визначення межі між публічною та особистою інформацією, яка має бути захищена.

30 серпня 2019

29 серпня 2019

28 серпня 2019

"Голос" закликає "Слугу народу" переглянути рішення про призначення Шуфрича

"Голос" звертається до Президента та партії "Слуга народу" з вимогою не допустити повернення колишніх членів Партії регіонів до влади через ймовірність призначення Нестора Шуфрича головою Комітету ВР з питань свободи слова.

Княжицький закликає депутатів відкликати голоси за призначення Шуфрича

Народний депутат Микола Княжицький закликав колег з "Голосу" та "Батьківщини", а також позафракційних депутатів відкликати голоси за ймовірне призначення головою Комітету ВР з питань свободи слова представника партії "ОПЗЖ" Нестора Шуфрича.

27 серпня 2019

14 серпня 2019

09 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-