Штибліков

13 січня 2019

24 жовтня 2018


Справа «кримських диверсантів»: Штиблікова після бунту в колонії вивезли невідомо куди

Незаконно засудженого російським судом в окупованому Севастополі фігуранта «справи українських диверсантів» Дмитра Штиблікова етапували в невідомому напрямі з колонії № 6 російського міста Омська після бунту ув'язнених. 

14 серпня 2018

16 червня 2018


"Кримський диверсант" Штибліков проситься в Україну відбувати термін

Незаконно засуджений фігурант справи "кримських диверсантів" Дмитро Штибліков, який перебуває в колонії в російському Омську, написав заяву до Мін'юсту України з проханням посприяти переведенню його в Україну для подальшого відбування покарання.

28 листопада 2017


«Український диверсант» Штибліков не планує оскаржувати вирок - ЗМІ

Фігурант «справи українських диверсантів» Дмитро Штибліков, якого підконтрольний Кремлю Севастопольський міський суд в Криму засудив до 5 років колонії суворого режиму, не збирається подавати апеляцію на свій вирок.

16 листопада 2017

08 вересня 2017


Окупанти подовжили арешт трьом кримським "диверсантам"

Севастопольцям Володимиру Дудці, Дмитру Штиблікову та Олексію Бессарабову, яких звинувачують у нібито підготовці диверсій на території окупованого Криму, так званий Київський районний суд  Сімферополя продовжив арешт ще на два місяці, до 8 листопада.

19 травня 2017


Один з "кримських диверсантів" пішов на угоду зі слідством - журналіст

Один із фігурантів справи "кримських диверсантів" Дмитро Штибліков уклав досудову угоду зі слідством, яке, у свою чергу, стверджує, що "диверсанти" збиралися висадити в повітря телевежу, електростанцію і склад паливно-мастильних матеріалів на території військової частини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-