Снайпер

30 січня 2020

21 січня 2020

15 січня 2020

Росія посилює передові позиції на Донбасі снайперами - розвідка

На Донбас з навчальних центрів Південного військового округу ЗС РФ повертають снайпери після проходження курсів і сформовані з них групи видають себе за мирних жителів та переміщуються на цивільних авто.

08 січня 2020

31 грудня 2019

13 грудня 2019

25 листопада 2019

Росія випробовує на Донбасі нові снайперські гвинтівки - розвідка

На окуповані частини Донецької та Луганської областей командування російсько-окупаційних військ доставило спецназівців із засобами технічної розвідки та снайперськими гвинтівками, у тому числі невстановленого зразка.

31 жовтня 2019

29 жовтня 2019

Окупантам дозволили обстрілювати військових ЗСУ без додаткових команд - розвідка

Командування російсько-окупаційних військ надало дозвіл снайперським парам на обстріли особового складу підрозділів ЗС України без додаткових команд за умов гарантованого ураження та дотримання заходів маскування.

29 вересня 2019

23 вересня 2019

Росія підготувала “партизанів” і снайперів для дій на Донбасі — розвідка

Командування російських окупаційних військ почало більш активно застосовувати диверсійно-розвідувальні та снайперські групи на окупованих частинах Донецької та Луганської областей та залучає підрозділи диверсантів, які три місяці готувалися в Ростовській області РФ до ведення “партизанської війни”.

22 серпня 2019

29 липня 2019

НСЖУ просить IFJ зробити запит до Спілки журналістів РФ щодо “журналіста-снайпера”

Національна спілка журналістів України звернулася з листом до Міжнародної федерації журналістів (IFJ, м. Брюссель), у якому поінформувала зарубіжних колег про акредитацію у Росії так званого “журналіста” із Сербії, який вбивав українців на окупованому Донбасі.

23 липня 2019

До окупованого Донецька прибули російські снайпери для знищення відеокамер ОБСЄ

До окупованого Донецька прибули російські групи снайперів для знищення відеокамер спостереження Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які розташовані на окремих ділянках лінії розмежуваня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-