Скіфське золото

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

04 липня 2024

03 липня 2024


Скарби Криму. Повернення в Україну

У Києві відкривається виставка унікальних експонатів, відомих як «скіфське золото», що повернулися до нас з Нідерландів після майже 10 років судів

28 червня 2024


В Україні створили благодійну прикрасу «Скіфське золото» - збирають гроші на закупівлю РЕБів

Український бренд Gunia Project у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики створили благодійну прикрасу «Скіфське золото», прибуток від якої буде спрямовано на закупівлю РЕБів для бригади НГУ «Азов».

01 червня 2024

30 травня 2024


Україна продовжить співпрацювати з Нідерландами для повернення культурних цінностей

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні Єннесом де Молом. Сторони обговорили питання співпраці, зокрема у сфері повернення культурних цінностей.

01 грудня 2023


У Києві за участю представників Нідерландів показали частину з колекції «скіфського золота»

У Скарбниці Національного музею історії України за участю представників Нідерландів відбулася презентація окремих артефактів із колекції «Крим: золото й таємниці Чорного моря».

28 листопада 2023

27 листопада 2023

22 листопада 2023

16 листопада 2023


«Скіфське золото» скоро буде в Україні: Карандєєв не розкриває деталі з міркувань безпеки

"Скіфське золото" повернеться в Україну найближчим часом. Це наша значима перемога у визнанні у європейських судах права України на володіння українськими культурними цінностями.

01 листопада 2023

25 жовтня 2023


Археолог: Вилучені в Іспанії «скіфські» пекторалі - підробка, інші предмети треба досліджувати

Вилучені правоохоронцями в Іспанії "скіфські" пекторалі є підробкою, виготовленою для продажу колекціонерам, інші предмети потребують дослідження, ймовірно серед них таки є артефакти з курганів.

24 жовтня 2023


В Іспанії затримали банду, яка вивезла з України «скіфське золото» на €60 мільйонів

Служба безпеки України спільно з Бюро економічної безпеки та поліцією Королівства Іспанії нейтралізувала транснаціональне злочинне угруповання, яке нелегально вивезло з України вироби «Скіфського золота» на суму понад 60 млн євро.

20 жовтня 2023

19 липня 2023

15 червня 2023

12 червня 2023

09 червня 2023


Чекаємо на повернення «скіфського золота» в Україну - ОП щодо рішення суду Нідерландів

Рішення Верховного суду Нідерландів щодо повернення Україні «скіфського золота» є додатковим свідченням підтримки з боку Європи територіальної цілісності Української держави й неприпустимості та безпідставності зазіхань агресора і його маріонеток на наші культурні надбання.

08 лютого 2023

01 лютого 2023


Скіфське золото: Україна задоволена висновком генерального радника Верховного суду Нідерландів

Україна задоволена незалежним консультативним висновком генерального радника Верховного суду Нідерландів, який підтвердив необґрунтованість скарг “російських кримських музеїв” у справі про приналежність колекції “скіфського золота”.

30 січня 2023


Скіфське золото: адвокати сказали, чому розраховують на остаточну перемогу України

Адвокати, які представляють інтереси України у справі про приналежність колекції «скіфського золота», вірять в остаточну перемогу України у Верховному суді Нідерландів, оскільки генеральний радник Верховного суду незалежним консультативним висновком також підтвердив необґрунтованість скарг «російських кримських музеїв».

27 січня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-