Шефчович

06 жовтня 2020

28 вересня 2020


Позиція Британії щодо Brexit залишається неприйнятною для ЄС – Шефчович

Позиція Великої Британії у принциповому питанні щодо виконання Протоколу по Ірландії/Північній Ірландії в рамках вже ухваленої Угоди про вихід цієї країни з ЄС залишається неприйнятною для Євросоюзу.

26 лютого 2020


Єврокомісія призначила Шефчовича співголовою комітету ЄС - Велика Британія

Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн призначила віцепрезидента ЄК з міжінституційних відносин та прогнозу Мароша Шефчовича представником Євросоюзу та співголовою Спільного комітету ЄС - Велика Британія, який засновано відповідно до Угоди про Brexit.

15 лютого 2020

22 січня 2020


Газова угода України та РФ дає надію на розв'язання інших чутливих питань – Шефчович

Угода про транзит російського газу до Європи територією України, досягнута наприкінці минулого року, дає надію, що конструктивні рішення можуть бути знайдені також для інших питань, які ускладнюють відносини між Україною і Росією, Росії з Європою та США.

31 грудня 2019

27 грудня 2019


У Єврокомісії підтвердили готовність ГТС України працювати за законами ЄС

Віцепрезидент Єврокомісії Марош Шефчович підписав листа, що підтверджує готовність українського оператора газотранспортної системи працювати відповідно до законодавства Європейського союзу.

21 грудня 2019


Шефчович — про газову угоду України та РФ: Це добре збалансований документ

Віцепрезидент Єврокомісії Марош Шефчович привітав укладення угоди між Україною і Росією з транзиту російського газу на європейський ринок через українську ГТС та назвав цей крок «перемогою для всіх».

20 грудня 2019

19 грудня 2019

18 грудня 2019

17 грудня 2019

15 листопада 2019

05 листопада 2019


Кулеба зустрівся з Шефчовичем у Брюсселі — про що говорили

Віцепрем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба подякував європейській стороні за позитивну оцінку гармонізації українського законодавства відповідно до європейських норм в енергетичній сфері, особливо у питаннях транзиту.

31 жовтня 2019


Єврокомісія визначила пріоритетні енергетичні проєкти ЄС

Єврокомісія оприлюднила черговий перелік проєктів, що складають спільний інтерес, у сфері взаємопоєднання європейських енергомереж. Головним критерієм відбору була здатність забезпечувати європейців чистою, доступною та стабільною, з точки зору безпеки постачання, енергією.

28 жовтня 2019


Шефчович пропонує Україні та Росії підписати газовий контракт мінімум на 10 років

Єврокомісія запропонувала Україні й Росії вирішувати шляхом двосторонніх переговорів актуальні питання щодо арбітражних рішень, антимонопольних розслідувань та прямих закупівель російського газу.

04 жовтня 2019

24 вересня 2019


"Газовий трикутник": Шефчович заявляє, що потрібне довгострокове рішення

Європейська сторона докладає зусиль, щоб гарантувати безпеку газопостачання цієї зими та знайти довгострокове рішення щодо організації транзиту російського газу територією України, яке влаштовувало би обидві сторони.

19 вересня 2019


Резервування української ГТС Росією без контракту можливе, але надто дороге - Шефчович

Резервування потужностей української ГТС для транспортування російського газу на європейський ринок без контракту є принципово можливим, але ціна на нього буде набагато вищою, ніж за контрактом.


Київ і Москва мають знайти збалансоване рішення щодо обсягів транзиту газу – Шефчович

Україна і Росія виявили розуміння того, що для сталого транзиту газу на європейський ринок їм потрібна угода, яка буде комерційно вигідною для всіх сторін. Комерційна вигода, в свою чергу, прямо залежить від обсягів газу, який прокачуватиметься через українську ГТС.

11 вересня 2019


Рішення Суду ЄС щодо газопроводу ОPAL не пов'язане з “газовими” переговорами – Шефчович

Рішення суду ЄС від 10 вересня, яким було обмежено монопольне право Газпрому на використання німецького газопроводу OPAL, жодним чином не пов’язано із датою тристоронніх переговорів між Єврокомісією, Україною і Росією щодо транзиту газу, які мають відбутися 19 вересня.

15 вересня 2017

13 липня 2017

11 червня 2017


Україна сьогодні обговорить з Шефчовичем питання збереження транзитного статусу

Українська делегація сьогодні обговорить з віце-президентом Європейської комісії з питань енергетичного союзу Марошем Шефчовичем питання щодо збереження за Україною транзитного статусу. 

09 червня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-