Шефчович

22 січня 2020

Газова угода України та РФ дає надію на розв'язання інших чутливих питань – Шефчович

Угода про транзит російського газу до Європи територією України, досягнута наприкінці минулого року, дає надію, що конструктивні рішення можуть бути знайдені також для інших питань, які ускладнюють відносини між Україною і Росією, Росії з Європою та США.

31 грудня 2019

27 грудня 2019

У Єврокомісії підтвердили готовність ГТС України працювати за законами ЄС

Віцепрезидент Єврокомісії Марош Шефчович підписав листа, що підтверджує готовність українського оператора газотранспортної системи працювати відповідно до законодавства Європейського союзу.

21 грудня 2019

Шефчович — про газову угоду України та РФ: Це добре збалансований документ

Віцепрезидент Єврокомісії Марош Шефчович привітав укладення угоди між Україною і Росією з транзиту російського газу на європейський ринок через українську ГТС та назвав цей крок «перемогою для всіх».

20 грудня 2019

19 грудня 2019

18 грудня 2019

17 грудня 2019

15 листопада 2019

05 листопада 2019

Кулеба зустрівся з Шефчовичем у Брюсселі — про що говорили

Віцепрем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба подякував європейській стороні за позитивну оцінку гармонізації українського законодавства відповідно до європейських норм в енергетичній сфері, особливо у питаннях транзиту.

31 жовтня 2019

Єврокомісія визначила пріоритетні енергетичні проєкти ЄС

Єврокомісія оприлюднила черговий перелік проєктів, що складають спільний інтерес, у сфері взаємопоєднання європейських енергомереж. Головним критерієм відбору була здатність забезпечувати європейців чистою, доступною та стабільною, з точки зору безпеки постачання, енергією.

28 жовтня 2019

Шефчович пропонує Україні та Росії підписати газовий контракт мінімум на 10 років

Єврокомісія запропонувала Україні й Росії вирішувати шляхом двосторонніх переговорів актуальні питання щодо арбітражних рішень, антимонопольних розслідувань та прямих закупівель російського газу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-