Шефчович

05 вересня 2022

15 липня 2022


У ЄС пропонують створити платформу для координації допомоги Україні

Заступник голови Єврокомісії Марош Шефчович після засідання Ради із спільних питань ЄС, яке відбувається 15 липня у Празі (Чехія), заявив, що Європейська комісія та український уряд можуть заснувати платформу з координації допомоги, яку надають Україні різні країни світу.

19 січня 2022

30 листопада 2021

15 липня 2021


ЄС надасть транш Україні після реформування судової системи - Шефчович

Другий транш макрофінансової допомоги Європейського Союзу буде надано Україні відразу після того, як у країні будуть виконані кроки по зміцненню верховенства закону і реформування судової системи.

13 липня 2021


Зеленський обговорив із Шефчовичем питання енергетичної безпеки

Президент України Володимир Зеленський обговорив з віцепрезидентом Європейської комісії з питань міжінституційних відносин та прогнозування Марошем Шефчовичем стратегічне партнерство з ЄС у сфері сировини та питання енергетичної безпеки.


Акумулятори та електрокари: Шефчович розповів про перспективи на ринку ЄС для України

Меморандум про співробітництво між Україною і Європейським Союзом у сфері сировини, яка є критично важливою для реалізації цілей «зеленої» та «цифрової» трансформації, виводить двостороннє партнерство на якісно новий рівень та відкриває перед Україною нові перспективи в економічному та соціальному розвитку.

12 липня 2021

11 лютого 2021

19 січня 2021

06 жовтня 2020

28 вересня 2020


Позиція Британії щодо Brexit залишається неприйнятною для ЄС – Шефчович

Позиція Великої Британії у принциповому питанні щодо виконання Протоколу по Ірландії/Північній Ірландії в рамках вже ухваленої Угоди про вихід цієї країни з ЄС залишається неприйнятною для Євросоюзу.

26 лютого 2020


Єврокомісія призначила Шефчовича співголовою комітету ЄС - Велика Британія

Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн призначила віцепрезидента ЄК з міжінституційних відносин та прогнозу Мароша Шефчовича представником Євросоюзу та співголовою Спільного комітету ЄС - Велика Британія, який засновано відповідно до Угоди про Brexit.

15 лютого 2020

22 січня 2020


Газова угода України та РФ дає надію на розв'язання інших чутливих питань – Шефчович

Угода про транзит російського газу до Європи територією України, досягнута наприкінці минулого року, дає надію, що конструктивні рішення можуть бути знайдені також для інших питань, які ускладнюють відносини між Україною і Росією, Росії з Європою та США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-