Шатдаун

29 травня 2020

15 лютого 2019


Трамп планує оголосити у США надзвичайний стан

Президент США Дональд Трамп планує затвердити компромісний законопроект щодо бюджету на 2019 рік без фінансування нової стіни, досягнутий після тривалих переговорів між республіканцями й демократами в Конгресі.

14 лютого 2019

13 лютого 2019


Трамп незадоволений тим, як Конгрес хоче уникнути нового "шатдауну"

Глава Білого дому Дональд Трамп висловив незадоволення тим, що республіканці й демократи в Конгресі домовились про компроміс для уникнення "шатдауну", який не передбачає будівництва нової стіни на кордоні з Мексикою.

12 лютого 2019


Напередодні чергового шатдауна: Конгрес США запропонує Трампу альтернативу стіні

Члени Конгресу США досягли згоди щодо можливої конфігурації бюджету на 2019 рік з виділенням коштів на посилення безпеки кордону, яка становить приблизно четверту частину від суми, яку запитує Трамп.

10 лютого 2019


У Трампа заговорили про новий "шатдаун"

Сполученим Штатам загрожує можливість повторного припинення фінансування уряду, якщо демократи й республіканці в Конгерсі не домовляться про фінансування обіцянки Трампа щодо зведення нової стіни на кордоні з Мексикою.

27 січня 2019


У Трампа кажуть, що не бояться ще одного "шатдауну"

Команда президента США готова до повторення ситуації з урядовим "шатдауном", якщо демократи в Конгресі не погодяться дати понад $5 млрд на виконання передвиборчої обіцянки Трампа щодо побудови прикордонної стіни.

25 січня 2019

24 січня 2019


Сенат США провалив дві спроби припинити "шатдаун"

Верхня палата Конгресу США в четвер не спромоглася прийняти двох законопроектів, які могли покласти край тимчасовій зупинці уряду (так званому "шатдауну"), що триває в Сполучених Штатах вже понад місяць.


Рекордний "шатдаун" серйозно загрожує економіці США – експерти в Давосі

Наслідки від рекордно тривалої зупинки уряду США можуть дуже відчутно вдарити по американській економіці, що матиме також глобальний ефект, якщо адміністрація і Конгрес не знайдуть рішення ближчим часом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-