Великі аеропорти США скорочують кількість рейсів через шатдаун
Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.
Скорочення кількості рейсів буде поступовим, починаючи з 4% внутрішніх рейсів у п'ятницю, потім збільшуючись до 5% у суботу та 6% у неділю, перш ніж досягти 10% наступного тижня.
Назви аеропортів з високим трафіком авіаперевезень, яких торкнеться рішення американської влади, будуть оприлюднені у четвер.
Загалом може йтися про скасування від 3 500 до 4 000 авіарейсів за добу.
Голова Федерального управління цивільної авіації (FAA) Браян Бедфорд на брифінгу в середу розповів, що відповідне рішення було ухвалено, бо авіадиспетчери повідомляли про втому.
«Це незвично, як незвичний шатдаун, впродовж якого нашим диспетчерам не виплачували зарплату протягом місяця», – сказав Бедфорд.
Зазначається, що під час шатдауну, який є найдовшим в історії США, диспетчерам довелося продовжувати працювати без оплати праці, що спонукало деяких з них брати лікарняні або шукати підробіток.
За даними Reuters, скорочення торкнуться великих завантажених аеропортів, включно з тими, що обслуговують Нью-Йорк, Вашингтон, округ Колумбія, Чикаго, Атланту, Лос-Анджелес і Даллас.
Як повідомляв Укрінформ, міністр транспорту США Шон Даффі попередив, що наступного тижня в країні можуть частково закрити авіапростір, якщо й надалі триватиме урядовий шатдаун.
У середу, 5 листопада, розпочався 36-й день урядового шатдауну США, що є найдовшою зупинкою роботи уряду в історії країни.
Фото: flickr, ілюстративне