Рубан

21 січня 2019

Рубану вручили обвинувальний акт

Підозрюваному у підготовці теракту екс-керівнику центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану вручено обвинувальний акт.

26 жовтня 2018

26 вересня 2018

Справа Савченко-Рубана: суд не погодився на “дедлайн” ознайомлення зі справою

Шевченківський районний суд відмовив у задоволенні клопотання щодо встановлення строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування Надії Савченко і Володимира Рубану та їх захисту.

21 вересня 2018

Рубану і Савченко можуть обмежити строки ознайомлення з матеріалами справи

Шевченківський райсуд розглядає клопотання щодо встановлення захисту депутата Надії Савченко і екс-глави організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування.

19 вересня 2018

Суд переніс засідання щодо строків ознайомлення зі справою для Рубана і Савченко

Суд переніс розгляд клопотання щодо встановлення захисту депутата Надії Савченко і екс-керівника організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана строку ознайомлення з матеріалами розслідування на 21 вересня.

Захисту Савченко і Рубана хочуть встановити дедлайн для ознайомлення зі справою

Суд розглядає клопотання щодо встановлення захисту народного депутата Надії Савченко і екс-керівника організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування.

13 вересня 2018

12 вересня 2018

20 серпня 2018

Суд продовжив арешт Рубана до 8 вересня

Шевченківський районний суд Києва продовжив керівнику організації "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 8 вересня. 

02 серпня 2018

Генпрокурор вважає, що Савченко і Рубан у суді підуть за "схемою Януковича"

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявляє, що кримінальна справа проти обвинувачуваних в організації теракту народного депутата Надії Савченко та її спільника Володимира Рубана стала для нього однією з найважчих, яку він контролював на цій посаді.

Слідство не має доказів причетності Медведчука до справи “Савченко - Рубан” - ГПУ

Слідство не володіє доведеними фактами про зв'язок лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука із народним депутатом Надією Савченко та очільником "Офіцерського корпусу" Володимиром Рубаном, обвинувачуваними в організації теракту.

Прокуратура ще не визначилась, якого покарання проситимуть для Савченко та Рубана

Прокуратура наразі ще не визначила, яку проситиме у суді міру покарання для народного депутата Надії Савченко та очільника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, однак це має бути максимальне покарання, передбачене законодавством за підготовку терористичного акту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-