Роснефть

29 жовтня 2018

06 березня 2018

01 березня 2018

16 січня 2018

11 січня 2018

13 грудня 2017

22 листопада 2017

Керівника Роснефти вчетверте викликали до суду у справі екс-міністра Улюкаєва

Очільника компанії "Роснефть" Ігоря Сєчина в четвертий раз викликано до суду для надання свідчень у справі колишнього міністра економічного розвитку Олексія Улюкаєва, який звинувачується в корупції.

29 вересня 2017

Соратник Меркель розкритикував намір Шредера працювати в "Роснефти"

Голова комітету бундестагу у закордонних справах, представник Християнсько-демократичного союзу Норберт Реттген переконаний, що робота колишнього канцлера ФРН Гергарда Шредера в "Роснефти" призведе до збільшення енергетичної залежності Німеччини від Росії.

30 серпня 2017

29 серпня 2017

Дефіцит автогазу в Україні виник через обмеження Росією поставок - GT Group

Федеральна служба технічного й експортного контролю Російської Федерації у травні поточного року ввела обмеження на поставки скрапленого газу на адресу України практично для всіх підприємств, крім заводів «Роснефти». 

28 серпня 2017

24 серпня 2017

У Німеччині вимагають пояснень від глави МЗС щодо вечері з Путіним

Фракція партії Зелених у бундестазі хоче отримати пояснення від міністра закордонних справ ФРН (Соціал-демократична партія Німеччини) Зігмара Габріеля з приводу його та екс-канцлера Герхарда Шредера вечері з президентом РФ Володимиром Путіним.

21 серпня 2017

Меркель розкритикувала Шредера за роботу в Роснєфті

Канцлер ФРН, яка балотується на 4 термін на цей пост від Християнсько-демократичного союзу (ХДС), піддала критиці екс-канцлера ФРН Герхарда Шредера за його рішення обійняти посаду незалежного директора у раді директорів "Роснєфти".

Шредера за його рішення працювати в «Роснефті» розкритикували і ліві

Ліва партія Німеччини приєдналася до критики багатьох інших політиків країни у зв'язку з рішенням екс-канцлера ФРН Герхарда Шредера зайняти посаду незалежного директора у раді директорів «Роснефті».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-