Римський статут

02 квітня 2023


У Вірменії після ратифікації Римського статуту заявили, що не будуть затримувати путіна

У правлячої партії Вірменії немає ані бажання, ані наміру затримувати президента рф володимира путіна попри те, що Конституційний суд визнав такими, що відповідають конституції країни, зобов'язання, закріплені Римським статутом про Міжнародний кримінальний суд (МКС).

28 березня 2023


Веніславський вважає, що Україна ратифікує Римський статут у короткостроковій часовій перспективі

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник Президента у парламенті Федір Веніславський вважає, що Україна ратифікує Римський статут у короткостроковій часовій перспективі.

23 березня 2023


Угорщина не заарештовуватиме путіна у разі його візиту до країни

Попри ордер на арешт президента рф володимира путіна, виданий Міжнародним кримінальним судом, в Угорщині не будуть заарештовувати президента росії, якщо він в’їде в країну, оскільки "це не матиме законних підстав".

21 березня 2023

20 березня 2023

18 березня 2023

17 березня 2023


Країни-підписанти Римського статуту, повинні будуть арештувати путіна і його оточення - Данілов

Після рішення Міжнародного кримінального суду щодо арешту президента рф путіна та російської дитячої омбудсменки Марії Львової-Бєлової 123 країни світу, які ратифікували Римський статут, повинні будуть арештувати російських високопосадовців у разі потрапляння на їх території.

24 лютого 2023

23 вересня 2022

05 вересня 2022

26 травня 2022

09 березня 2022


Венедіктова: На часі створення спеціального Трибуналу, що розгляне злочини рф

Україна і росія не є учасниками Римського статуту, тому Міжнародний кримінальний суд (МКС) не зможе розглянути злочини агресії росії проти України. Саме тому стоїть питання про створення можливого, потенційного, спеціального Трибуналу.

03 березня 2022


Євромайдан SOS вимагає негайно ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду

Низка громадських організацій звернулась до Президента України та Верховної Ради із закликом невідкладно ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду (МКС), що дозволило б пришвидшило притягнення до відповідальності причетних до вчинення міжнародних злочинів на території України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-