Репортери без кордонів

06 серпня 2021


«Репортери без кордонів» підготували звіт про «війну» Лукашенка зі ЗМІ

За рік після «переобрання» білоруського автократа Олександра Лукашенко 9 серпня 2020 року силовики Білорусі затримували близько 500 працівників засобів масової інформації, 29 з яких і зараз перебувають у в'язниці.

06 липня 2021


«Репортери без кордонів» внесли Орбана, Путіна і Лукашенка до списку «ворогів преси»

Міжнародна неурядова організація «Репортери без кордонів» оприлюднила новий список національних лідерів, яких вважають «ворогами преси». Уперше до нього потрапив політик з Євросоюзу – прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

26 травня 2021


«Репортери без кордонів» подали позов проти Лукашенка до прокуратури Литви

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" подала позовну заяву до Генпрокуратури Литви з проханням розпочати розслідування щодо Олександра Лукашенка та інших осіб у зв'язку з "захопленням лайнера з терористичними намірами". 

20 квітня 2021

23 березня 2021

18 лютого 2021

16 лютого 2021


«Репортери без кордонів» засудили обшуки та арешти журналістів у Білорусі

«Репортери без кордонів» рішуче засуджують сьогоднішні міліцейські акції, обшуки та арешти в лавах білоруської асоціації журналістів - БАЖ, а також серед численних журналістів у кількох містах Білорусі.

21 січня 2021


«Репортери без кордонів» закликають ФРН матеріально підтримати білоруських журналістів

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» (RSF) закликає уряд Німеччини оперативно і без зайвої бюрократії підтримати переслідуваних режимом Лукашенка працівників засобів масової інформації в Білорусі.

29 грудня 2020

11 грудня 2020


«Репортери без кордонів» закликають заморозити фінансову допомогу Білорусі

Правозахисна організація «Репортери без кордонів» звернулася до білоруської влади із закликом припинити переслідування журналістів і звільнити затриманих, а також дала поради міжнародним організаціям.

14 травня 2020


"Репортери без кордонів" закликають РФ не заважати журналістам розповідати про COVID-19

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» закликає уряд Росії дозволити незалежне висвітлення ситуації з COVID-19 у цій країні та не переслідувати журналістів під приводом перешкоджання «фейковим новинам».

12 березня 2020

07 лютого 2020


“Репортери без кордонів” заявляють про тиск на іранських журналістів після катастрофи літака МАУ

“Репортери без кордонів” заявили, що десятки іранських журналістів опинилися під тиском уряду у вигляді допитів, погроз, обшуків і примушувань закрити свої акаунти в соцмережах після того, як біля Тегерана був збитий літак МАУ.

30 січня 2020

25 грудня 2019

19 грудня 2019


"Репортери без кордонів" включили до своєї доповіді кримського політв'язня

Міжнародна неурядова організація «Репортери без кордонів» включила до своєї щорічної доповіді про вбитих і взятих під варту журналістів за їхню професійну діяльність кримськотатарського журналіста Ремзі Бекірова.

17 грудня 2019

18 грудня 2018

28 грудня 2017


"Репортери без кордонів" закликають визволити з "ДНР" журналіста Асєєва

Міжнародна правозахисна організація "Репортери без кордонів" закликає сепаратистів на Донбасі звільнити журналіста Станіслава Асєєва, якого незаконно утримують в окупованому Донецьку з початку червня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-