Репортери без кордонів

19 квітня 2019

"Репортери без кордонів" шоковані станом свободи ЗМІ в Австрії

Голова австрійського відділення "Репортерів без кордонів" Рубіна Мьорінг шокована напрямком розвитку ситуації зі свободою ЗМІ в країні після того, як за рік Австрія опустилася на 5 місць у відповідному рейтингу цієї міжнародної правозахисної організації.

18 квітня 2019

18 грудня 2018

12 жовтня 2018

26 липня 2018

В “ДНР” журналіста Асєєва хочуть посадити на 20 років — Репортери без кордонів

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" повторила вимогу про звільнення українського журналіста Станіслава Асєєва, якого незаконно утримують бойовики терористичної організації "ДНР" в Донецьку.

12 червня 2018

ЧС у Росії: "Репортери без кордонів" вийшли на акцію у Берліні

Напередодні відкриття чемпіонату світу з футболу в Росії берлінське відділення «Репортерів без кордонів» провело акцію «Альтернативний футбол» перед посольством РФ, де в цей час влаштовували прийом для німецьких гостей.

06 червня 2018

"Репортери без кордонів" засудили вирок Сущенку

"Репортери без кордонів" засуджують жорстокий вирок, винесений в ході непрозорого процесу, українському журналісту Роману Сущенко, який був засуджений до 12 років ув'язнення в таборі суворого режиму.

04 червня 2018

15 березня 2018

Репортери без кордонів просять Луценка звільнити журналіста Гусейнлі

Правозахисна організація "Репортери без кордонів" звернулася до генпрокурора України з проханням про звільнення та повернення до Нідерландів журналіста Фікрета Гусейнлі, який був затриманий в аеропорту Бориспіль 14 жовтня 2017 року. 

24 лютого 2018

Підпал редакції у Рівному є спробою залякати пресу - «Репортери без кордонів»

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» засудили напад на офіс рівненського видання журналістських розслідувань "Четверта влада" та закликали провести повне та неупереджене розслідування цієї справи, яку в організації вважають спробою залякати місцевих журналістів.

28 грудня 2017

"Репортери без кордонів" закликають визволити з "ДНР" журналіста Асєєва

Міжнародна правозахисна організація "Репортери без кордонів" закликає сепаратистів на Донбасі звільнити журналіста Станіслава Асєєва, якого незаконно утримують в окупованому Донецьку з початку червня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-