Репортери без кордонів

25 грудня 2019

19 грудня 2019

"Репортери без кордонів" включили до своєї доповіді кримського політв'язня

Міжнародна неурядова організація «Репортери без кордонів» включила до своєї щорічної доповіді про вбитих і взятих під варту журналістів за їхню професійну діяльність кримськотатарського журналіста Ремзі Бекірова.

17 грудня 2019

19 квітня 2019

"Репортери без кордонів" шоковані станом свободи ЗМІ в Австрії

Голова австрійського відділення "Репортерів без кордонів" Рубіна Мьорінг шокована напрямком розвитку ситуації зі свободою ЗМІ в країні після того, як за рік Австрія опустилася на 5 місць у відповідному рейтингу цієї міжнародної правозахисної організації.

18 квітня 2019

18 грудня 2018

12 жовтня 2018

26 липня 2018

В “ДНР” журналіста Асєєва хочуть посадити на 20 років — Репортери без кордонів

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" повторила вимогу про звільнення українського журналіста Станіслава Асєєва, якого незаконно утримують бойовики терористичної організації "ДНР" в Донецьку.

12 червня 2018

ЧС у Росії: "Репортери без кордонів" вийшли на акцію у Берліні

Напередодні відкриття чемпіонату світу з футболу в Росії берлінське відділення «Репортерів без кордонів» провело акцію «Альтернативний футбол» перед посольством РФ, де в цей час влаштовували прийом для німецьких гостей.

06 червня 2018

"Репортери без кордонів" засудили вирок Сущенку

"Репортери без кордонів" засуджують жорстокий вирок, винесений в ході непрозорого процесу, українському журналісту Роману Сущенко, який був засуджений до 12 років ув'язнення в таборі суворого режиму.

04 червня 2018

15 березня 2018

Репортери без кордонів просять Луценка звільнити журналіста Гусейнлі

Правозахисна організація "Репортери без кордонів" звернулася до генпрокурора України з проханням про звільнення та повернення до Нідерландів журналіста Фікрета Гусейнлі, який був затриманий в аеропорту Бориспіль 14 жовтня 2017 року. 

24 лютого 2018

Підпал редакції у Рівному є спробою залякати пресу - «Репортери без кордонів»

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» засудили напад на офіс рівненського видання журналістських розслідувань "Четверта влада" та закликали провести повне та неупереджене розслідування цієї справи, яку в організації вважають спробою залякати місцевих журналістів.

28 грудня 2017

"Репортери без кордонів" закликають визволити з "ДНР" журналіста Асєєва

Міжнародна правозахисна організація "Репортери без кордонів" закликає сепаратистів на Донбасі звільнити журналіста Станіслава Асєєва, якого незаконно утримують в окупованому Донецьку з початку червня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-