Ракетний договір

15 лютого 2020

10 грудня 2019

28 листопада 2019

20 листопада 2019


Держдеп: Договір з контролю над озброєнням не може стосуватися лише США і Росії

Порушення з боку РФ Договору про ракети малої та середньої дальності (ДРСМД) стали причиною руйнації цього документу, однак будь-які нові ініціативи у сфері контролю над озброєнням не можуть, як це було раніше, стосуватися лише двох сторін – США і Росії.

24 жовтня 2019

15 жовтня 2019


НАТО має сили для стримування Росії, але не відмовляється від діалогу – Столтенберг

Агресивна поведінка Росії протягом останніх кількох років стала причиною найбільшого нарощування оборонних спроможностей НАТО з часів "холодної війни" для її стримування, водночас, Альянс готовий до поновлення діалогу з РФ щодо контролю над озброєннями.

25 вересня 2019


Ракетний мораторій: у НАТО отримали пропозицію Москви, але назвали її ненадійною

В НАТО отримали листа від російської влади з пропозицією щодо введення мораторію на розгортання ракет малої та середньої дальності, але назвали таку пропозицію "ненадійною", адже саме РФ несе одноосібну відповідальність за припинення дії ракетного договору.

04 вересня 2019


Столтенберг сказав, як НАТО реагуватиме на ракетні загрози з боку Росії

Росія несе відповідальність за зрив Договору про обмеження ракет малої та середньої дальності (ДРМСД), та продовжує розгортання ракет SSС-8. У відповідь НАТО продовжуватиме зусилля із забезпечення надійної безпеки й оборони країн-союзниць.

20 серпня 2019

16 серпня 2019

15 серпня 2019


Меркель звинуватила Росію в розірванні ракетного договору

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель звинуватила Росію в тому, що вона доказово порушила умови Договору про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності й таким чином дала привід для розірвання угоди.

02 серпня 2019


Україна розчарована припиненням дії ракетного договору через позицію РФ

В Україні розчаровані припиненням дії «Договору між США і СРСР про ліквідацію їх ракет середньої та меншої дальності» через ситуацію, що створила навколо нього Росія, і розуміють вимушені дії США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-