Програма дій уряду

04 жовтня 2019

02 жовтня 2019

01 жовтня 2019

30 вересня 2019

Уряд обіцяє знизити рівень корупції в "оборонці" — що планується

Уряд упродовж наступних п'яти років планує суттєво знизити рівень корупції в оборонній сфері шляхом виконання антикорупційних програм, оновлення процесів внутрішнього контролю та постійної ротації особового складу відповідних органів.

Українських військових готуватимуть за стандартами НАТО - Програма дій уряду

Уряд протягом п'яти років планує реалізовувати Комплексну програму розвитку ЗСУ та поетапно збільшити кількість підрозділів, спроможних до виконання спільних завдань із відповідними підрозділами країн-партнерів НАТО.

Автономія школам та підвищення соцстатусу педагога прописані у Програмі дій уряду

Кабінет міністрів продовжуватиме реформу української школи, будуть оновлені державні стандарти та навчальні програми для 5-9 та 10-11 класів, розроблено систему професійної орієнтації, школи отримають автономію.

Уряд розробить та введе в дію План оборони України

Кабмін розробляє нову державну політику у сфері оборони, яка відповідає євроатлантичним принципам та підходам. На основі комплексного стратегічного аналізу реальних і потенційних загроз нацбезпеці у воєнній сфері протягом п'яти років планується розробити плани дій щодо захисту національних інтересів держави.

Уряд розробить нову Генеральну схему планування території України

Кабінет Міністрів України планує розробити нову Генеральну схему планування території України, створити Містобудівний кадастр на державному рівні та інтегрувати його з іншими реєстрами та кадастрами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-