Прикраси

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

01 січня 2024

30 грудня 2023


Викрадені росіянами з херсонського музею прикраси відтворили на шовкових хустках

Український бренд OLIZ в межах проєкту «Викрадене мистецтво» відтворив на хустках і твіллі власного виробництва зображення викрадених із Херсонського обласного краєзнавчого музею стародавніх коштовних прикрас.

21 листопада 2023

31 серпня 2023


Американська телезірка створила прикраси для підтримки України

Відома американська кулінарка та бізнеследі Рейчел Рей разом з італійським виробником прикрас DelBrenna Jewelry створили колекцію для підтримки України. Український конгресовий комітет Америки (УККА) також долучився до ініціативи. 

15 серпня 2023

03 липня 2023


ТОП-трендових обручок вартістю до 20 тисяч гривень від "Золотий Вік"

Які моделі будуть на піку популярності цього року? Як підібрати ідеальну обручку, яка не тільки підкреслить ваш стиль, а й стане прикрасою на довгі роки? Чи можуть бути обручки бюджетними і чи впливає ціна на якість? Весільний сезон у самому розпалі, а отже час поговорити про символ вічного кохання. Разом з найбільшою ювелірною мережею в Україні “Золотий Вік” зробили добірку трендових обручок вартістю до 20 тисяч гривень для пари.

25 травня 2023


В Італії арештували викрадачів стародавніх реліквій - вилучили 3 500 артефактів

Шістнадцять людей було заарештовано та понад 3500 артефактів вилучено після виявлення італійською поліцією мережі археологічних мародерів та міжнародних торговців давньогрецькими та римськими реліквіями.

22 квітня 2023

18 березня 2023

10 вересня 2022


У Нідерландах обіцяють пів мільйона євро за інформацію про викрадені прикраси з ярмарку Tefaf

У Нідерландах оголосили про нагороду в пів мільйона євро за цінну інформацію щодо викрадених ювелірних виробів у червні цього року в Маастрихті, коли озброєні чоловіки атакували арт'ярмарку Tefaf.

07 червня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-