Постний

30 листопада 2018

Газова справа Онищенка: суд підтримав апеляцію САП

Київський апеляційний суд задовольнив скаргу керівника САП Холодницького на рішення суду про визнання недійсними договору дарування фігуранту так званої “газової справи” Постному об'єктів нерухомості його матір'ю.

19 липня 2017

У САП побоюються, що Постний може втекти

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) вважають, що наразі є висока ймовірність того, що фігурант «газової справи Онищенка» Валерій Постний може втекти.

03 липня 2017

16 червня 2017

15 червня 2017

14 червня 2017

Схеми Онищенка: суд відмовив захисту у відводі суддів

Солом'янський районний суд Києва відмовився оголошувати відводи суддям Аллі Захаровій та Сергію Агафонову, які беруть участь в підготовчому засіданні у справі стосовно учасників "газової схеми", організованої народним депутатом Олександром Онищенком.

Постний каже, що його не випустять із СІЗО - готова нова підозра

Фігурант “газової схеми” Валерій Постний вважає, що він не вийде з СІЗО, навіть коли сьогодні Солом'янський суд не встигне розглянути клопотання про продовження йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Схеми Онищенка: Постного судять у режимі відеоконференції

Солом'янський райсуд міста Києва продовжив засідання щодо розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Валерію Постному.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-