Отрута

18 липня 2021


Клей із отрути змії може зупиняти кровотечу за секунди

Дослідники з університетів Західного Онтаріо, Манітоби у Канаді та Шаньтоу у Китаї використали фермент згортання крові з отрути змій для розробки хірургічного клею, стійкого до крові, який ущільнюється під впливом яскравого світла.

16 липня 2021


Білок з отрути павука допомагає рятувати людей з інсультами

Науковці з Австралійського університету Квінсленда під час експериментів на щурах виявили, що введення білка з отрути воронкоподібних павуків після інсульту значно зменшує пошкодження мозку, навіть якщо його ввести через тривалий час після початку гострого порушення мозкового кровообігу.

11 липня 2021

08 червня 2021

02 червня 2021

15 квітня 2021

19 березня 2021


Загиблі в «Асканії-Новій» птахи могли отруїтися контрабандними препаратами

Депутати-аграрії Херсонської облради не виключають, що причиною загибелі птахів у заповіднику «Асканія-Нова» стало порушення технології внесення отруйного препарату під час проведення сільськогосподарських робіт або контрабандна партія, у якій перевищено концентрацію бродіфакуму.

17 березня 2021


Загибель птахів: на Херсонщині рекомендували обмежити використання пестицидів

На Херсонщині аграріям рекомендували призупинити на три тижні застосування в 40-кілометровій зоні, прилеглій до Біосферного заповідника «Асканія-Нова», пестицидів групи родентициди, а також препаратів на основі бродіфакуму, що використовуються для боротьби з гризунами.

16 березня 2021

16 листопада 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-