Незаконне збагачення

28 жовтня 2020

06 серпня 2020

28 травня 2020

28 листопада 2019


Закон про незаконне збагачення набув чинності

В Україні сьогодні набув чинності президентський Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за придбання таких активів". 

25 листопада 2019


Президент повернув кримінальну відповідальність за незаконне збагачення

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів».

05 листопада 2019

31 жовтня 2019


Рада повернула кримінальне покарання за незаконне збагачення

Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів".

17 жовтня 2019


Рада може ухвалити в жовтні закон про покарання за незаконне збагачення

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія прогнозує, що Верховна Рада ухвалить у другому читанні президентський законопроєкт про повернення покарання за незаконне збагачення наступного пленарного тижня, який триватиме з 28 жовтня по 1 листопада.

03 жовтня 2019


Рада у четвер розгляне законопроєкти про столицю та про незаконне збагачення

ВР на засіданні у четвер планує розглянути в першому читанні законопроєкти "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", а також ухвалити законопроєкт щодо конфіскації незаконних активів і покарання за набуття таких активів.

11 вересня 2019


Законопроєкт Зеленського про незаконне збагачення пройшов перше читання

ВР ухвалила у першому читанні президентський законопроєкт №1031 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування і покарання за набуття таких активів".

24 липня 2019


"Слуга народу" хоче запровадити "цивільну конфіскацію" незаконних активів

Кандидатка у народні депутати від партії "Слуга народу", член Національної ради з питань антикорупційної політики Анастасія Красносільська розповіла про першочергові антикорупційні ініціативи, які має ухвалили ВР ІХ скликання.

23 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-