Незаконне збагачення

06 червня 2019

Незаконне збагачення: на Банковій вважають позицію Ради зневагою до українців

Законопроект про відповідальність за незаконне збагачення, який ініціював Глава держави, був єдиним, що давав можливість покарати тих, хто незаконно заробляв протягом останніх кількох років.

Рада не внесла в порядок денний законопроект Зеленського про незаконне збагачення

Верховна Рада не внесла законопроект Президента Володимира Зеленського щодо покарання чиновників за незаконне збагачення. Натомість включила до порядку денного депутатський законопроект.

05 червня 2019

Законопроект Зеленського про незаконне збагачення пройшов комітет ВР

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендуватиме ВР включити у порядок денний поданий Президентом і визначений ним як невідкладний законопроект про незаконне збагачення.

04 червня 2019

Президентський законопроект "реанімує" закриті справи НАБУ і САП - Рябошапка

Стягнення необґрунтованих активів у цивільно-правовому порядку, передбачене президентським законопроектом про конфіскацію активів, дає змогу знову використати матеріали справ про незаконне збагачення, які закрили НАБУ і САП.

Законопроект про незаконне збагачення погодили з МВФ - Рябошапка

Редакція статті президентського законопроекту про конфіскацію активів, набутих чиновниками незаконним шляхом, яка стосується кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, погоджена з експертами МВФ.

На Банковій анонсували брифінг щодо законопроекту Зеленського про незаконне збагачення

Заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка у вівторок о 14:00 проведе брифінг щодо внесення Володимиром Зеленським до Верховної Ради законопроекту про конфіскацію активів, набутих чиновниками незаконним шляхом.

03 червня 2019

Зеленський вніс до Ради законопроект про незаконне збагачення

Президент Володимир Зеленський вніс до ВР законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів.

29 травня 2019

Стефанчук: Здається, що депутати вже пішли на парламентські вибори

Представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук сподівається, що депутати встигнуть розглянути законопроект про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, який скоро буде поданий до ВР.

28 травня 2019

22 травня 2019

13 травня 2019

11 травня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-