Незаконне збагачення

05 листопада 2019

31 жовтня 2019

Рада повернула кримінальне покарання за незаконне збагачення

Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів".

17 жовтня 2019

Рада може ухвалити в жовтні закон про покарання за незаконне збагачення

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія прогнозує, що Верховна Рада ухвалить у другому читанні президентський законопроєкт про повернення покарання за незаконне збагачення наступного пленарного тижня, який триватиме з 28 жовтня по 1 листопада.

03 жовтня 2019

Рада у четвер розгляне законопроєкти про столицю та про незаконне збагачення

ВР на засіданні у четвер планує розглянути в першому читанні законопроєкти "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", а також ухвалити законопроєкт щодо конфіскації незаконних активів і покарання за набуття таких активів.

11 вересня 2019

Законопроєкт Зеленського про незаконне збагачення пройшов перше читання

ВР ухвалила у першому читанні президентський законопроєкт №1031 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування і покарання за набуття таких активів".

24 липня 2019

"Слуга народу" хоче запровадити "цивільну конфіскацію" незаконних активів

Кандидатка у народні депутати від партії "Слуга народу", член Національної ради з питань антикорупційної політики Анастасія Красносільська розповіла про першочергові антикорупційні ініціативи, які має ухвалили ВР ІХ скликання.

23 липня 2019

06 червня 2019

Незаконне збагачення: на Банковій вважають позицію Ради зневагою до українців

Законопроект про відповідальність за незаконне збагачення, який ініціював Глава держави, був єдиним, що давав можливість покарати тих, хто незаконно заробляв протягом останніх кількох років.

Рада не внесла в порядок денний законопроект Зеленського про незаконне збагачення

Верховна Рада не внесла законопроект Президента Володимира Зеленського щодо покарання чиновників за незаконне збагачення. Натомість включила до порядку денного депутатський законопроект.

05 червня 2019

Законопроект Зеленського про незаконне збагачення пройшов комітет ВР

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендуватиме ВР включити у порядок денний поданий Президентом і визначений ним як невідкладний законопроект про незаконне збагачення.

04 червня 2019

Президентський законопроект "реанімує" закриті справи НАБУ і САП - Рябошапка

Стягнення необґрунтованих активів у цивільно-правовому порядку, передбачене президентським законопроектом про конфіскацію активів, дає змогу знову використати матеріали справ про незаконне збагачення, які закрили НАБУ і САП.

Законопроект про незаконне збагачення погодили з МВФ - Рябошапка

Редакція статті президентського законопроекту про конфіскацію активів, набутих чиновниками незаконним шляхом, яка стосується кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, погоджена з експертами МВФ.

На Банковій анонсували брифінг щодо законопроекту Зеленського про незаконне збагачення

Заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка у вівторок о 14:00 проведе брифінг щодо внесення Володимиром Зеленським до Верховної Ради законопроекту про конфіскацію активів, набутих чиновниками незаконним шляхом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-