Нагірний Карабах

19 жовтня 2020

18 жовтня 2020

17 жовтня 2020

15 жовтня 2020


Нагірний Карабах: ЄСПЛ відмовився скасувати запит Вірменії щодо Туреччини

Європейський суд з прав людини не задовольнив вимогу Туреччини щодо скасування запиту Вірменії запровадити тимчасові заходи стосовно Анкари з метою припинення порушення прав людини під час загострення збройного конфлікту у Нагірному Карабаху.

14 жовтня 2020


Штати наполягають на мирному розв'язанні конфлікту в Нагірному Карабасі

Державний секретар США Майк Помпео наголосив, що Сполучені Штати як країна-учасник Мінської групи ОБСЄ закликає припинити бойові дії в Нагірному Карабасі та розв'язувати всі питання в межах дипломатичних переговорів.


Вірменія заявляє про своє право бомбити військові об'єкти в Азербайджані

Міноборони Вірменії заявило, що вірменські військові зі своєї території досі не випустили «жодної ракети або кулі в бік Азербайджану», але після удару по своїй військовій техніці вважають, тепер має право задавати ударів по будь-яких військових об'єктах на азербайджанській території.


Байден дорікнув Трампу, що він поступився Москві в питанні Нагірного Карабаху

Кандидат на посаду глави Білого дому від Демократичної партії, ексвіцепрезидент США Джо Байден розкритикував чинного президента Дональда Трампа за його "відсторонену" реакцію на загострення конфлікту в Нагірному Карабасі.

13 жовтня 2020


Співголови Мінської групи ОБСЄ закликали Азербайджан та Вірменію до перемир’я

Співголови Мінської групи ОБСЄ (представники РФ, Франції та США) закликали Азербайджан та Вірменію негайно припинити бойові дії у Нагірному Карабасі та відновити гуманітарне перемир’я, про яке було домовлено 10 жовтня.

12 жовтня 2020

11 жовтня 2020

10 жовтня 2020


Баку і Єреван домовилися про припинення вогню у Нагірному Карабасі

Міністри закордонних справ Вірменії, Азербайджану та Росії Зограб Мнацаканян, Джейхун Байрамов і Сергій Лавров ухвалили спільний документ за підсумками переговорів у Москві щодо Нагірного Карабаху, які тривали понад десять годин.

09 жовтня 2020


Азербайджан закликає не розігрувати карту «релігійного протистояння» у карабаському конфлікті

Постійний представник Азербайджану при Раді Європи Фахраддін Ісмаїлов розкритикував представлення у європейських ЗМІ, зокрема, французьких, ескалацію у Нагірно-Карабаському конфлікті, як протистояння азербайджанців-мусульман і православних вірмен.

08 жовтня 2020


Азербайджан відкликав посла з Греції для консультацій через війну в Карабасі

Азербайджан 8 жовтня відкликав свого послав в Греції для консультацій з приводу вірмено-азербайджанського конфлікту в Нагорному Карабасі та інформації щодо причетності до нього грецької сторони.

07 жовтня 2020

06 жовтня 2020


ЄСПЛ вказав Туреччині на неприпустимість втручання у карабаський конфлікт

Європейський суд з прав людини закликав усі сторони, причетні до ескалації бойових дій у Нагірному Карабаху, включаючи Туреччину, утриматися від дій, які можуть загрожувати цивільному населенню.

05 жовтня 2020


Азербайджан вдячний Україні за підтримку територіальної цілісності - посол

Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова подякувала українському керівництву за підтримку територіальної цілісності Азербайджану в контексті конфлікту в Нагірному Карабасі.


Азербайджан і Вірменія заявили про відновлення боїв у Нагірному Карабаху

Вранці 5 жовтня технічні засоби радіолокаційних систем сил ППО Азербайджану зафіксували пуск ракети, випущеної по Азербайджану зі стартових позицій у Джермукському, Гафанському і Бердському районах Вірменії.

04 жовтня 2020


Міністерства оборони Азербайджану та Вірменії заявляють про обстріли міст

Міністерство оборони Азербайджану зранку повідомило про ракетний обстріл з території Нагірного Карабаху міст Тертер та Горадіз. Вірменська сторона повідомляє про обстріл столиці Нагірного Карабаху - міста Степанакерт азербайджанськими збройними силами.

03 жовтня 2020


США надсилають емісара до Туреччини говорити про ситуацію на Кавказі

Високопоставлений американський дипломат Філіп Рікер, який очолює напрям дипломатичних зусиль Державного департаменту США в регіоні Східної Європи, відправляється до Туреччини з метою проведення дипломатичних переговорів.

02 жовтня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-