Нагірний Карабах

29 вересня 2023

28 вересня 2023


США з партнерами шукають механізми для міжнародної місії в Карабаху - Держдеп

США вважають розгортання міжнародної місії в регіоні Нагірного Карабаху необхідною умовою для забезпечення гуманітарних потреб місцевого населення та працюють із партнерами над пошуком відповідних механізмів.


З Нагірного Карабаху до Вірменії прибули вже понад 53 тисячі біженців

Понад 53 тисячі людей прибули до Вірменії з Нагірного Карабаху, повідомив уряд у Єревані на тлі масового переміщення людей, яке почалося після наступу Азербайджану, що дав Баку повний контроль над регіоном.

27 вересня 2023


Блінкен закликав Алієва допустити міжнародних спостерігачів до Нагірного Карабаху

Глава американської дипломатії Ентоні Блінкен попередив президента Азербайджану Ільхама Алієва про необхідність утримуватися від продовження бойових дій у Нагірному Карабаху та забезпечити гуманітарний доступ до населення регіону.

26 вересня 2023

25 вересня 2023


Ердоган їде в Азербайджан

Президенти Туреччини та Азербайджану сьогодні зустрінуться в Нахічевані, основною темою візиту стануть останні події в Нагірному Карабаху. Також буде закладено будівництво газопроводу Ігдир-Нахічевань.

24 вересня 2023


Пашинян розкритикував Росію через події у Нагірному Карабаху

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян у телевійному зверненні в неділю розкритикував Росію у зв'язку з останніми подіями в Нагірному Карабаху і заявив про готовність прийняти етнічних вірмен, якщо вони захочуть залишити регіон.

23 вересня 2023

22 вересня 2023


У Єревані третій день поспіль тривають сутички протестувальників із поліцією

У Єревані третій день тривають протести проти капітуляції невизнаного Нагірного Карабаху:  демонстранти вимагають відставки прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна, а опозиція закликає регіони приєднатися до столичних протестів.

21 вересня 2023


Азербайджан запропонував вірменам із Карабаху план реінтеграції

Адміністрація президента Азербайджану Ільхама Алієва опублікувала заяву із результатами зустрічі в місті Євлах відповідального за контакти з вірменськими жителями Карабаху Раміна Мамедова із представниками вірменських жителів регіону Сергієм Мартиросяном та Давидом Мелкумяном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-