Міхеіл Саакашвілі

28 квітня 2022


Зволікання з лікуванням Саакашвілі може призвести до інвалідності чи смерті – Денісова

Громадянин України, голова виконавчого комітету Національної ради реформ при Президентові України Міхеїл Саакашвілі перебуває у вкрай тяжкому стані і потребує негайного лікування за кордоном.

19 грудня 2021

29 листопада 2021


Саакашвілі привезли в суд у Тбілісі

Експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі доправили в суд Тбілісі, де розглядатиметься справа про розгін мітингу у листопаді 2007 року і розгром офісу телекомпанії «Імеді».

19 листопада 2021


У Грузії назвали умову переведення Саакашвілі з тюремної лікарні

Переведення експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі до цивільної клініки можливе, якщо йому знадобляться додаткові дослідження. Політика, якого на 49-й день голодування було переведено в реанімацію після втрати свідомості, проконсультують загалом п'ятеро лікарів різного профілю.

17 листопада 2021


До Саакашвілі прийшла з перевіркою група грузинських лікарів

Багатопрофільна група медичних експертів, створена Народним захисником (омбудсменом) для перевірки адекватності медичного обслуговування Міхеїла Саакашвілі, пізно ввечері 16 листопада оглянула лікарню, що діє у в'язниці №18 у Глданському районі Тбілісі, а також відвідала експрезидента.


Денісова зустрілася з особистим лікарем Саакашвілі

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова поінформувала, що до голови Виконавчого комітету Національної ради реформ при Президентові України Міхеїла Саакашвілі не допускають його особистого лікарня Ніку Кіпшидзе.

15 листопада 2021


Денісова про Саакашвілі у в’язниці: Показане на відео можна сміливо оцінити як тортури

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вважає, що оприлюднені відеозаписи переведення експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі до тюремної лікарні можна кваліфікувати як катування.

11 листопада 2021


Денісова звернулась до комітету ООН проти катувань через застосування сили до Саакашвілі

Уповноважена Верховної Ради України Людмила Денісова закликала Комітет ООН проти катувань відреагувати на застосування фізичної сили до голови Виконавчого комітету Національної ради реформ при Президентові України Міхеїла Саакашвілі під час переведення до виправної установи №18 у Глдані.


Саакашвілі до тюремної лікарні заносили за руки-ноги

Спеціальна пенітенціарна служба при Міністерстві юстиції Грузії поширила відеокадри переведення експрезидента Міхеїла Саакашвілі до тюремної лікарні, де видно, як його туди заносять, тримаючи за руки і ноги.

04 листопада 2021

02 листопада 2021

30 жовтня 2021


Саакашвілі блідий, виснажений і схуд на 14 кілограмів – омбудсмен

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова оприлюднила заяву щодо порушення конституційних прав і свобод громадянина України, голови виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіла Саакашвілі.

24 жовтня 2021


Прем’єр Грузії назвав маячнею інформацію про підготовку «вбивства» Саакашвілі

Голова уряду Грузії Іраклій Гарібашвілі назвав маячнею заяву адвоката Ніколоза Гварамії, що влада нібито готує вбивство його підзахисного - колишнього президента Міхеіла Саакашвілі у лікарні для в'язнів.

09 жовтня 2021

06 жовтня 2021


Ясько розповіла, як підтримує зв’язок із Саакашвілі у в’язниці

Народний депутат України від парламентської фракції «Слуга народу» Ліза Ясько, яка нещодавно оголосила про відносини з пізніше затриманим у Грузії експрезидентом цієї країни Міхеілом Саакашвілі, заявила, що не планує переїжджати до Грузії.

05 жовтня 2021

02 жовтня 2021

24 квітня 2021


МТБ БАНК дав старт будівництву екологічного промислового комплексу за десятки мільйонів євро

Група компаній «Галвапно» у Стриганецькому кар’єрі, поблизу Івано-Франківська розпочала облаштовувати комплекс з випалу вапна, який реалізовується в  рамках державної програми з підтримки інвестиційних проєктів «UkraineInvest».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-