Михайлик

21 червня 2019

01 травня 2019

25 лютого 2019

07 лютого 2019


Михайлик вважає, що експертизу вилученої кулі мають зробити в Німеччині

Лідер Одеської міської організації партії «Сила людей» Олег Михайлик звернувся з заявою до прокурора землі Баварія - провести експертизу кулі, вилученої з його лівої легені в Мюнхенському інституті кримінальних експертиз.

05 лютого 2019


Поліція позбавила держохорони одеського активіста Михайлика

Керівництво ГУ НП в Одеській області не продовжило надання державної охорони громадському діячу Олегу Михайлику, який повернувся в Одесу з мюнхенського інституту судово-медичної експертизи, де хірурги витягли 11 січня кулю з його лівої легені.

04 лютого 2019

20 січня 2019

13 січня 2019

11 січня 2019

10 січня 2019


Німецькі хірурги перенесли складну операцію активіста Михайлика

Хірургам німецької клініки, які планували дістати 9 січня кулю з легені одеського громадського діяча Олега Михайлика довелося знову відкласти на кілька днів операцію через відсутність пакету супровідних документів з боку ГПУ і МВС.

04 січня 2019


Від ГПУ та Нацполіції вимагають не затягувати від'їзд Михайлика на лікування до Німеччини

Активісти вимагають від Генпрокуратури та Нацполіції України не затягувати оформлення документів для виїзду до Німеччини постраждалого від замаху громадського діяча Олега Михайлика - на операцію вилучення кулі з легені.

23 листопада 2018


Суд відпустив під домашній арешт підозрюваного у замаху на євромайданівця Михайлика

Київський райсуд Одеси обрав одному з трьох підозрюваних у замаху на учасника одеського Євромайдану - нинішнього лідера одеського осередку партії "Сила людей" Олега Михайлика запобіжний захід у вигляді цілодобового перебування під домашнім арештом.

22 листопада 2018


Одеський активіст Михайлик після замаху скаржиться на проблеми зі здоров'ям

Одеський активіст, голова міської організації партії "Сила людей" Олег Михайлик, який вижив після замаху на нього і клінічної смерті, вважає, що його врятував Ангел-охоронець і професіоналізм лікарів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-