Мельник

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

18 грудня 2023

01 листопада 2023

10 серпня 2023


Мельник: Робитиму все можливе, щоб у Бразилії тему України не ігнорували

Колишній заступник міністра закордонних справ та експосол у Німеччині Андрій Мельник, нещодавно призначений на посаду посла в Бразилії, працюватиме у цій країні як класичний дипломат та робитиме все можливе, щоб тему України не ігнорували.

11 липня 2023

06 липня 2023


Андрій Мельник провів відеоконференцію з очільниками українських громад у Латинській Америці

Заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник провів онлайн-конференцію з лідерами українських громад країн Латинської Америки та Світового конгресу українців.

18 червня 2023

10 травня 2023


У МЗС закликали Бразилію долучитися до Формули миру Зеленського

Заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник закликав на зустрічі з головним радником спеціальної дорадчої служби Адміністрації Президента Бразилії Селсо Аморімом долучитися до української Формули миру.

30 квітня 2023

24 квітня 2023

23 квітня 2023

19 квітня 2023


Мельник провів переговори із заступником держсекретаря США

Заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник обговорив із заступником державного секретаря США з питань Західної півкулі послом Брайаном Ніколсом поглиблення партнерства з країнами Латинської Америки та Карибського басейну.

15 березня 2023


Мельник провів перші в історії відносин переговори з керівництвом МЗС Сент-Люсії

Заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник обговорив із постійним секретарем Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі, цивільної авіації та у справах діаспори Сент-Люсії Августусом Кадетом розвиток відносин та взаємодію у межах ООН.

14 березня 2023

02 березня 2023


Заступник глави МЗС відвідав Гватемалу

Заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник під час візиту в Гватемалу взяв участь у другому раунді політичних консультацій на рівні заступників міністрів закордонних справ.

30 січня 2023


росія має пережити те, що пережили німці 8-9 травня 1945 року - Мельник

Україна разом із партнерами має знайти відповідь на запитання, як зробити, щоб після нашої перемоги суспільство у росії, яка почала цю війну, перестало мислити по-загарбницькому та бажати фізично знищити свого сусіда.

21 січня 2023

22 листопада 2022


Дуда - про нове призначення Мельника: Це суверенні рішення української влади

Президент Польщі Анджей Дуда вважає внутрішньою справою України призначення заступником міністра закордонних справ колишнього посла у ФРН Андрія Мельника, якого в РП критикують за висловлювання щодо Волинської трагедії.

18 листопада 2022

23 вересня 2022

09 серпня 2022

01 липня 2022


Рау подякував Кулебі за швидку реакцію на слова посла України в Німеччині

Глава МЗС Польщі Збігнєв Рау подякував своєму українському колезі Дмитру Кулебі за швидку реакцію на слова посла України в Німеччині Андрія Мельника, що стосуються складної українсько-польської історії.


У МЗС дистанціювалися від заяв посла Мельника стосовно Бандери

У Міністерстві закордонних справ заявили, що не поділяють висловленої послом України в Німеччині Андрієм Мельником позиції стосовно того, що у Польщі вірять російському наративу про лідера ОУН Степана Бандеру.

23 червня 2022


Німців лякає затяжна війна в Україні, що вплине на їхній добробут – посол Мельник

Головним результатом візиту канцлера ФРН Олафа Шольца разом із трьома іншими європейськими лідерами до Києва стала чітка декларація підтримки євроінтеграційних прагнень України. Водночас німців лякає перспектива затяжної війни між Україною та рф.

12 червня 2022


«Україна стікає кров’ю на ваших очах»: посол Мельник звернувся до уряду ФРН щодо поставок Marder

Посол України в Німеччині Андрій Мельник вкотре піддав критиці уряд країни за вагання у наданні ЗСУ, які зазнають болючих втрат, броньованої військової техніки, що її вже навіть підготували виробники.

26 травня 2022

08 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-