Левко Лук'яненко

19 вересня 2019


У Чернігові відкрили меморіальну дошку Левку Лук’яненку

У Чернігові сьогодні, 19 вересня, урочисто відкрили меморіальну дошку на честь відомого правозахисника, громадського і політичного діяча, одного з авторів Акту про незалежність нашої держави, Героя України Левка Лук'яненка. 

23 серпня 2019


На Чернігівщині відкрили меморіальну дошку Левку Лук’яненку

У селищі Седневі Чернігівської області сьогодні урочисто відкрили меморіальну дошку на честь відомого правозахисника, громадсько-політичного і культурного діяча, одного з авторів Акту про незалежність Української держави, Героя України Левка Лук'яненка.

09 серпня 2019


До Дня Незалежності на Чернігівщині встановлять меморіальну дошку Левку Лук’яненку

До Дня Незалежності в селищі Седневі урочисто відкриють меморіальну дошку на честь відомого правозахисника, громадсько-політичного і культурного діяча, одного з авторів Акту про незалежність нашої держави, Героя України Левка Лук'яненка.

31 липня 2019

11 липня 2019

12 вересня 2018

23 серпня 2018


У Чернігові створили Громадський комітет з ушанування пам’яті Левка Лук’яненка

У Чернігові, під час круглого столу з нагоди Дня Незалежності України, було оголошено про створення Громадського комітету із вшанування пам’яті Героя України, автора Акту проголошення незалежності нашої держави Левка Лук’яненка.

15 серпня 2018


У Чернігові відкрили виставку творів Левка Лук'яненка

До сороковин від дня смерті видатного борця за волю й незалежність нашої держави Героя України Левка Лук’яненка в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського відкрилася виставка його творів.

11 липня 2018

10 липня 2018


Україна попрощалася з Левком Лук'яненком

Левко Лук'яненко був людиною незламною і безкомпромісною в боротьбі за незалежність України, водночас він був надзвичайно людяним, і законфліктувати з ним навіть у суворих умовах таборів було дуже важко.


У Києві прощаються з Левком Лук'яненком

У клубі Кабінету міністрів України розпочалось прощання з українським дисидентом, політиком, Героєм України та автором Акту проголошення незалежності України Левком Лук'яненком.

09 липня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-