Крамп-Карренбауер

02 червня 2020


Єрмак обговорив з міністром оборони Німеччини шляхи досягнення миру на Донбасі

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у рамках робочого візиту до Німеччини обговорив з федеральним міністром оборони Аннегрет Крамп-Карренбауер безпекову та гуманітарну ситуацію на сході України.

16 лютого 2020

11 лютого 2020


Меркель шкодує через рішення Крамп-Карренбауер, проте поважає його

Канцлер ФРН Ангела Меркель шкодує через рішення глави Християнсько-демократичного союзу Аннегрет Крамп-Карренбауер відмовитися від амбіцій стати наступним канцлером і залишити посаду лідера партії, проте поважає його.

24 липня 2019

20 липня 2019

16 липня 2019

12 травня 2019


Наступниця Меркель в ХДС не збирається замінювати її на посаді канцлера до 2021 року

Лідер ХДС Аннегрет Крамп-Карренбауер, що змінила на цій посаді багаторічну голову партії Ангелу Меркель, не має амбіцій зайняти також крісло канцлера до закінчення її повноважень, тобто до 2021 року.

10 грудня 2018


Порошенко обговорив із новою главою ХДС звільнення українських моряків

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову із новим головою німецької партії “Християнсько-демократичний союз” Аннегрет Крамп-Карренбауер щодо німецько-українських відносин і питань звільнення українських моряків із російського полону.

07 грудня 2018


ХДС обрав "спадкоємицю" Меркель

Керівництво у Християнсько-демократичному союзі Німеччини знову отримала жінка - друга в історії партії. Новим головою стала Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-