КПІ

17 серпня 2021


Мінагро підписало меморандум з КПІ у сфері цифрової трансформації

Міністерство аграрної політики та продовольства і Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» підписали Меморандум про співпрацю у сфері цифрової трансформації.

19 березня 2021


Розроблений у КПІ наносупутник пропонують включити до космічної держпрограми

Голова Державного космічного агентства України (ДКАУ) Володимир Тафтай пропонує включити наносупутник PolyITAN-3, розроблений у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, до державної космічної програми.

02 березня 2021


Учені виступають за прискорення вакцинації в Україні

Учені Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського" й Інституту епідеміології та інфекційних хвороб вважають, що темпи вакцинації в Україні занадто низькі, що може призвести до погіршення епідемічної ситуації.

19 лютого 2021

17 лютого 2021


Укроборонпром підписав договір з КПІ про підготовку інженерів-конструкторів

Державний концерн “Укроборонпром” підписав договір про співробітництво з Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського щодо запуску Школи професійного розвитку інженерів-конструкторів.

10 лютого 2021


У КПІ планують розробляти екотранспорт

На базі Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (КПІ) планується відкриття дослідницького центру для розробки екотранспорту.

07 лютого 2021


Зеленський доручив запустити спецпрограму підготовки інженерів-конструкторів

Президент доручив Укроборонпрому спільно з Міністерством освіти і науки та Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”  протягом трьох місяців запустити спеціальну програму підготовки інженерів-конструкторів.

08 грудня 2020


СБУ та КПІ підписали угоду про співпрацю

Служба безпеки України та Національний технічний університет «КПІ імені Ігоря Сікорського» уклали угоду про співпрацю. Відповідний документ підписали сьогодні Голова СБУ Іван Баканов і ректор університету Михайло Згуровський.

18 вересня 2020


Уруський анонсував створення української Агенції з оборонних технологій

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський у четвер відвідав Ситуаційний центр Національного технічного університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та ознайомився з напрацюваннями науковців КПІ.

04 серпня 2020

03 серпня 2020


Вчені КПІ прогнозують, що колективний імунітет українці “напрацюють” протягом року

Учені Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" повідомляють, що ситуація з поширенням коронавірусу в Україні набуває затяжного характеру.

31 липня 2020

30 липня 2020

29 липня 2020

27 липня 2020


Спалах COVID-19 у гуртожитку КПІ: сімох курсантів поклали до лікарні

Госпіталізовані 7 із 52 курсантів Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації (ІСЗЗІ) Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», у яких діагностували коронавірус.

26 липня 2020


У гуртожитку КПІ виявили спалах коронавірусу - 52 випадки

У гуртожитку Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» зафіксовано спалах захворюваності на коронавірус.

15 липня 2020


Коли COVID-19 в Україні піде на спад? Дослідження науковців КПІ

Команда проєкту "ФОРСАЙТ COVID-19" Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку при КПІ ім. Ігоря Сікорського оприлюднила результати чергового прогнозу поширення пандемії COVID-19 в Україні до кінця липня цього року. Вчені прогнозують початок тенденції повільного згасання пандемії COVID-19.

18 червня 2020


Українська армія отримала перший модернізований дрон-розвідник SPECTATOR-M1

ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова, що входить до складу Державного Концерну "Укроборонпром", виконало замовлення Міністерства оборони України на поставку безпілотного авіаційного комплексу SPECTATOR-M1, виготовленого в рамках ДОЗ.

18 травня 2020


Вчені КПІ прогнозують пік коронавірусу в кінці травня та економічний підйом з 2021 року

Команда вчених проєкту «ФОРСАЙТ COVID-19» Світового центру даних «Геоінформатика і сталий розвиток» при КПІ ім. Ігоря Сікорського досліджує можливі сценарії впливу пандемії коронавірусу на життя українського суспільства та світу в цілому в довгостроковій, середньостроковій та найближчій перспективі. 

16 травня 2020


Українські вчені прогнозують можливий спад пандемії наприкінці травня

Команда проєкту «ФОРСАЙТ COVID-19» Світового центру даних «Геоінформатика і сталий розвиток» при КПІ ім. Ігоря Сікорського прогнозує можливий початок спаду пандемії коронавірусу на третю декаду травня, а до того часу розвиток пандемії матиме лінійний характер.

21 квітня 2020

10 лютого 2020

30 січня 2020

09 січня 2020

24 грудня 2019

08 жовтня 2019


Студенти-ядерники з Анкарського університету навчатимуться у КПІ

Група студентів Анкарського університету з лютого наступного року розпочне навчання на базі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (КПІ).

15 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-